Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, érzitek, amikor egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, érzitek, amikor egy nőnek orgazmusa van?

Figyelt kérdés
Masztizásnál szoktam érezni, amikor elkezd lüktetni, és ritmikus összehúzódik. Ezt ti is érzitek?
2015. júl. 19. 01:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Egy kicsit lehet érezni.
2015. júl. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%

az első 11 csak luzerek.


Tökéletesen lehet érezni, és csak az érdekel, hogy neki volt-e már

2015. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó lúzer. A nők meg tudják játszani, és az hogy rádszorít nem biztos hogy elélvez, lehet csak unja és előbb be akarja fejezni.
2015. júl. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
64%
Lehet érezni mert nagyon gyors egymásutánjában összeszorul és elernyed és azt nem lehet imitálni annyira intenzív és gyors .Itt nem arról van szó hogy egyszer kétszer rászorít a farkadra.
2015. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

ne veszekedjetek már!

akinek hüvelyi orgazmusa van, annak olyankor összehúzódásai is vannak. Ezt lehet érezni, kinél jobban, kinél kevésbé. De a nők nagy többségénél csak a csikló izgatásával lehet orgazmust elérni. Na ilyenkor nincs összehúzódás, legalább is normál esetben. Én már találkoztam olyan lánnyal is akinek a nyaka puszilgatásával is orgazmusa volt. 100% erogén zóna volt a lány egész teste :)

2015. júl. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
11%
Engem sem szokott érdekelni, de miután én elmegyek, többnyire vissza ásom a tetemet.
2015. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
5%
De 15-ös amit te írsz az tipikusan nem árulja el hogy van-e orgazmusa vagy nincs. Megjátszható dolog.
2015. júl. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
97%

17-es

a kérdés nem az volt, hogy észrevehető-e ha egy nő megjátsza az orgazmust. A kérdés, hogy érezhető-e?

erre irtam, hogy valakinél igen, valakinél nem.

aki megjátsza, annak meg úgy kell. Soha ne legyen neki igazi orgazmusa. Szinészkedjen csak ha ez jó neki.

2015. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
41%

Ezt értem, de leírtam előbb, vannak jelek amiket nem lehet megjátszani. És azok tipikusan nem ezek a jelek.


Vagyis egy körültekintő srác mint én és még jó páran biztosan észreveszik hogy volt-e orgazmus vagy nem. Elég vicces amikor a nő azt mondja volt, közben meg látod hogy csak meg van játszva profi módon :)


A gond az, hogy mindenki leragad ezeknél az alap orgazmusos jeleknél mint a ritmikusság stb. Pedig valójában ezek csak jelek amik utalhatnak orgazmusra... De nem feltétlen biztos hogy ettől még van neki. A gond pedig az, hogy nem ezekből kellene igazából kiindulni.

2015. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
64%

hát sajnálni tudom azokat aki ilyen problémával küzdenek, hogy figyelniük kell, nehogy átverjék őket. Az én párom kerek perec meg mondja, ha nem tud elélvezni. Akkor máshogy csináljuk, hogy el tudjon. De addig úgysem hagy békén amíg ki nem elégítem.

A szinésznők meg menjenek a kovihoz, biztos lesz nekik szerep!

2015. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!