Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A mellszex az nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A mellszex az nem fájdalmas?

Figyelt kérdés
Párom mindig erről fantáziál és kiakarja próbálni velem. Ez engem aggaszt. Szerintem az enyém nem elég nagy és ha akkora is lenne... félek tőle. Nem fájdalmas ahogy össze kell nyomni?
2015. júl. 18. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz fájdalmas...mitől fájna? Kb olyan mintha a hónaljadba dugná.
2015. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:
100%

ne teljes erővel nyomd

hanem lágyan,amennyire neked is jó

közben meg meg meg nyalhatod a makkját

2015. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád milyen jó az, még kérnéd is. 24 N
2015. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fájdalmas. Nem kell nagy erőt kifejteni hozzá
2015. júl. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. A mammográfia az fájdalmas, ott tényleg összenyomják brutálisan a mellet... de a mellszexnél nem, ott te szorítod magadnak, amennyire kényelmes.
2015. júl. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok, nekem a legutolsó barátnőm sokszor szerette így csinálni, mert felizgult tőle nagyon. Aztán dughattam be neki, nem kellett nagyon finomkodni akkor már. Szóval biztos nem fáj.
2015. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor jó :)
2015. júl. 19. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!