Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Van olyan akit nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noi333 kérdése:

Pasik! Van olyan akit nem vonz hogy kinyalja a párját? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 23:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát lehet :-D:-D:-D de annyi szájhős van itt meg fiatal kislányok akik állítólag megéltek ilyet.... Hát nem tudom...
2015. júl. 18. 23:36
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nyalni nyal... lehet, hogy tényleg nem bírja... beszéljétek meg, hogy kézzel izgassa a csiklódat, ha elvárad, és amikor már majdnem jó, akkor kezdjen újra nyalni. Az is lehet, hogy rossz a technikája, azért nem bírja sokáig. Sok pasi azt hiszi, hogy kiskutyaként kell lefetyelni, pedig nem...
2015. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"De még nem nyalt ki orgazmusig pedig 10 éve vagyunk együtt....."


Tudja, hogy te vágynál erre, nem csak arra, hogy előjátékként kényeztessen orálisan?


Ha igen, akkor mit mond, miért nem szeretné?


Fordítva is hasonlóan vagytok?

2015. júl. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Most nem nyal ki vagy nem nyal elég sokáig??? Rohadtul nem mindegy!

Én úgy szoktam hogy (csak) nyalok, ameddig kiélvezkedem így magam, majd bedugom az egyik ujjam és a kettő együtt biztos siker 30-60 másodperc alatt. Élvezett már el a nyelvemtől, de az ehhez képest elég hosszú idő.

Kommunikálnotok kéne!

2015. júl. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

10.

"Orgazmusig? Az akár 40 perc is lehet. Utána 3-4 napig beszèlni se tudna a nyelvzsinbadása miatt:D"


Egy ügyes nyelvésznek elég 10-15 perc is. Egy még ügyesebbnek pedig az első 15 perc után elég 2-2-2-...-2 perc is.

2015. júl. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hát igen többet kellene erről beszélnünk az biztos de ő gátlásosabb nálam is.... Régen én is jobban az voltam de 2 gyereket szültem neki mire legyek gátlásos már... :-D én szeretem őt kényeztetni amúgy....
2015. júl. 19. 07:42
 17/17 A kérdező kommentje:
Egyébként 12es van abban valami amit mondasz! :-) lehet csak nem tudja hogy hogyan jó nekem én sem vezettem rá eddig.... De majd kézbe veszem a dolgokat köszi a kommikat. :-)
2015. júl. 19. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!