Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan pasi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, aki heteronak tartja magát, de fantáziál (t már) arról, hogy egyszer pasival csinálja?

Figyelt kérdés

Az is igennel válaszoljon, aki a valóságban képtelen lenne azonos neművel kipróbálni, de fantáziált már erről, és felizgatta a dolog.


- Ez nem egy burkolt felkérés, csak kíváncsi vagyok

- Őszinte válaszokat kérek, úgyis névtelenül megy, nincs mit szégyellni

-


2015. júl. 18. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok megcélozva a kérdéssel, de én is válaszolnék. Soha nem fordult meg a fejemben, hogy egy másik pasival csináljam. Sőt, kifejezetten taszít még a gondolat is, hogy ilyesmit csináljak, vagy fantáziáljak róla. Kb olyan szinten idegesít a látványa is az ilyesminek, mint pl amikor levágott fejű hullákat linkelnek be.
2015. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Konkrét szexről nem fantáziáltam még pasival (nem is vonz a dolog), de egyéb, lightosabb dolgokról már igen.

21/F

2015. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, mert soha nem tudnám elképzelni, hogy férfivel járjak, vagy éljek. Azt sem, hogy férfit seggbe dugjak vagy engem dugjon seggbe egy férfi, kifejezetten taszít még a gondolat is...

Viszont arról már fantáziáltam, hogy egy hozzám hasonlóan jó testű, jóképű fiúnak kigombolom a nadrágját, számba veszem a farkát, árzem ahogy lüktet a számban és élvezésig szopom, majd lenyelem a spermáját, vagy ugyanez, csak engem szopnak, vagy 69-ben csináljuk. De mindehez min. 8-9/10-es pasinak kellene lennie. 32/F

2015. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!