Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet az, hogy a strandon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy a strandon a pasik nem izgulnak fel a majdnem meztelen nőkre?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szoktam látni ott dudorodó nadrágú pasikat.
2015. júl. 18. 11:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Nekem az kevés hogy valaki bugyivan flangál. De szerintem az értelmes pasik legtöbbjének is.


Annak van max dundor aki sosem volt még nővel.

2015. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvetően nem azért mennek a strandra, hogy…
2015. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség! Nem voltam még nővel ,de nem áll föl strandon ,mert csinos hölgyeket látok.

Nekem is kevés ha bugyiban van.

Szerintem azért nem áll föl nekik ,mert kevés inger éri őket ,na meg általában nem ezért megyünk a strandra ,hogy nőket kukkoljunk álló farokkal.

2015. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már állt fel. Gyorsan kivertem.
2015. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem lévők is írták, ez kevés :)


Ha farkakat akarsz látni, írd ki itt kérdésben, kapni fogsz 1000et :D

2015. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

szóval te a farkukat nézed. :-o :-D :-D

hova mész legközelebb fűrdőbe? oda megyek megnézheted az enyémet, és ha tettszik oda adom játszani

akűr a viz alatt is

irj megbeszéljük a dolgot

2015. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőként én se nedvesedek be jó testű félmeztelen pasiktól.. Több kell a szexuális izgalomhoz mindkét nemnél, legalábbis normális esetben:)
2015. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon érdekes kérdés, hiszen a felálló faroknál nincs őszintébb megnyilvánulás, ezt nem lehet imtálni és eltitkolni se.


Felnőtt fériként azt mondom, a helyzet izgat fel, és a strandon napozó nő az nekem nem helyzet, de érdekel, kiváncsi vagyok rá, és megnézem, ellentétben azzal a válaszolóval, aki azt írta, hogy nem nőket lesni megyünk a strandra. Hát én igen, azért is megyek. De ettől még nem áll fel. Pl. az érintés számomra fontosabb, ha mondjuk engem masszírozná monokiniben, és a mellbimbói hozzáérnének a testemhez, akkor biztosan felállna.

2015. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is állt már fel a strandon.. nudistaq strandon meg főleg :P
2015. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amelyik nem jön be, lehet akár meztelen is. Amelyik bejön, az kb 1 %. Eléggé válogatós vagyok. Még akkor is, ha én nem vagyok egy Adonisz.
2015. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!