Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok tényleg jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok tényleg jobban izgulnak a mediterrán típusú pasikra?

Figyelt kérdés

Én fehér szőke hajú,kék szemű srác vagyok és észrevettem,hogy a lányok nem igazán érdeklődnek utánam egy kép küldése után,de egy roma ismerősöm képére viszont nagyon begerjedtek.Pedig nagyon látszik,hogy cigány.

Szóval a magyar lányok többsége a roma fiút akar magának?


2015. júl. 2. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Erről a pasiról van szó?

https://www.youtube.com/watch?v=_QIswil2a4w

2015. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem romat de nekem az tetszik ha szep barna szine van a sracnak nem ilyen hofeher. Persze ez izles kerdese.
2015. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Én csak magyar pasit tudok elképzelni magamnak. Minden más néptől undorodom szexuálisan(!!!). Haver barát barátnő lehet más nemzetiségű de partner nem. Ezzel jár az is hogy nem zavar ha fehér bőre van és kék szeme.
2015. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Roma nem de "mediterrán típusú" igen tehát barna szem barna haj barnább bőr (napbarnított persze) :DD 16/L
2015. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Világos bőr szőke haj nem férfias, de nőbe szép.
2015. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A mediterrán típus meg a cigányság, az nem ugyanaz.

De nekem nagyon bejönnek az olyan srácok, de a szőkék is, nincs kimondott ideálom.

Nekem is ez egyébként a gondom, csak fordítva: Barnább bőrű, barna hajú-szemű vagyok. A srácok meg inkább szőkét akarnak... :(

17L

2015. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ekkora marhaságot is rég olvastam

a mediterrán típus nem csak roma lehet

én amúgy a szőke hajú kék szemű pasikat preferálom

2015. júl. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban tetszenek a barna/fekete hajú, barna/fekete szemű és barna bőrű pasik. (Nem romákra gondolok) Egyszerűen csak jobban vonz.
2015. júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is jobban tetszenek a barna,fekete hajú,barna szemű pasik.A törökös,arabos kinézetűek.

A szőke,kék szemű pasik egyáltalán nem jönnek be.

De voltam már szerelmes szőke,kék szemű srácba is.A természete fogott meg,nagyon kedves volt.

18/L

2015. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl. pont a skandinàv tipusú pasik tetszenek,de a lányok/nők többsége tényleg a mediterrán tipusúakat szereti.
2015. júl. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!