Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok tényleg jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok tényleg jobban izgulnak a mediterrán típusú pasikra?

Figyelt kérdés

Én fehér szőke hajú,kék szemű srác vagyok és észrevettem,hogy a lányok nem igazán érdeklődnek utánam egy kép küldése után,de egy roma ismerősöm képére viszont nagyon begerjedtek.Pedig nagyon látszik,hogy cigány.

Szóval a magyar lányok többsége a roma fiút akar magának?


2015. júl. 2. 21:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kelet-Európában általában igen! Minél északabbra mész általában annál inkább igen! Tehát kedves kérdező és válaszolók, gondolkodjatok most globálisabban. Miből van sok Magyarországon? Kelet-Európában? Minél északabbra menve az európai kontinensen? Világos bőrű és vonású férfiakból. Mi a ritkább? A sötét vonású férfi. Mi a szép sok embernek? Az egzotikusabb.


Ha szőke/világos férfi vagy, menj csak szépen el Közép- és Dél-Amerikába. Afrikába. A Távol-Keletre. Esetleg nagyon Dél-Európába. Odáig lesznek érted. Ott te számítasz majd egzotikumnak és pont úgy jobban izgulnak majd rád a nők, mint itt Magyarországon egy sötét vonásokkal rendelkező férfira.

Fél évet éltem Brazíliában. Magyarországon is jó pasinak számítok azért. 2 méter magas, sportos testalkatú, világos bőrű, hosszúkás szőke hajú és jóképűnek mondott vagyok. De az én szemszögemből össze sem lehet hasonlítani a 2 országot! Brazíliában 5-ször több nő nézett meg magának, mint itt. Olyan lányok jöttek oda hozzám (!) ismerkedni, akik Magyarországon soha és sokkal gyakrabban is.


Végső tanács: Minél világosabb vonású (szőke/vörös haj, világos bőr, kék/zöld szem) ember vagy, menj a bolygón annál inkább az egyenlítő felé. Minél sötétebb vonású (fekete/barna haj, sötét bőr, barna szem) ember vagy, menj a bolygón annál inkább az északi sark felé. Minél inkább így teszel, annál inkább sikered lesz az ellenkező nemnél, mert a kinézeted ritkábbnak, különlegesebbnek, vonzóbbnak fog számítani.

2015. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!