Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért, miért ilyen nehéz egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért, miért ilyen nehéz egy nőt meghódítani?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy tetszem neki, de mégis mindig visszautasít.

Kb egy hete majdnem megcsókoltam, centiméterekre voltam tőle. Erre meglátott valami hajszálat vgy nem tudom én mit a pólómon és otthagyott.

Egyáltalán nem bízik bennem, pár lányt tényleg átvertem, ezt ő is tudja én is és a fél suli, de nekem most őszintén ő tetszik, talán több is annál

Mi a *******ot csináljak, hogy bizzon bennem?

18f 18l


2015. júl. 17. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki elég jól.
2015. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Írtam hogy tetszem neki
2015. júl. 17. 21:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az tetszik neki, hogy ő került a figyelem közzépontjába. Róla van szó, vele foglalkozol. De igazából egy Nálad jobban kinéző srácra vár. Addig elhülyít Téged, mert jót tesz az önbizalmának. Én 2x annyi idős vagyok mint Te, és ezt elég sokszor megtették vele, aztán azóta nem játszom ilyen hódítósdit. Azt mondom, a nőnek is akarnia kell. Mindent. Beülni valahová, beszélgetni, randizni, megnézni egy filmet, szexelni, házasságot kötni és 50 évig együtt élni, 5 gyereket felnevelni. Úgy értem ezek egymástól távoli dolgok, de mindegyiket akarnia kell a nőnek is, és nemcsak nekem, mert ha csak én akarom, akkor megette a fene az egészet, és akkor nem csinálom tovább. Nem is jók azok a kapcsolatok, ahol az egyik fél a másikra veti magát, míg a másik éppen csak elviseli. Puzsér azt mondja, a ragaszkodás összege a két félnél mindig ugyanannyi. Ha én 99%-ban ragaszkodom egy lányhoz, ő csak 1%-ban tud hozzám. Hagyd, hogy ő is akarja. Ha meg nem akarja, akkor nem tudsz mit csinálni. Fájdalmas, de ez van. Férfinak lenni azt is jelenti, hogy nem mi választunk. (Csak a legjobban kinéző felső 5%).
2015. júl. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Méghogy nőt. Te még kisfiú vagy, ő meg kislány.
2015. júl. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ő azt mondja, még nem biztos, hogy tetszel neki. Sőt, a viselkedéséből ítélve biztos, hogy nem.
2015. júl. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 3-as jókat írt.
2015. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A kérdés nem az volt, hogy tetszem-e neki, hanem hogy hogyan érjem el hogy bizzon bennem.

Tudom hogy tetszem neki, és nálam jobb nincsen :D

Csak ő különleges, nem olyan mint a többi csaj

2015. júl. 18. 19:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy bízik-e benned, azon múlik, hogy tetszel-e neki külsőre. Nagyon úgy tűnik, hogy nem, ezért bízni se fog benned.
2015. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Emberek, it honnan szabadultatok?! :D

Hogy lenne már egymáshoz köze a két dolognak?

A bizalom kialakulása és a külcsín elmondom nektek, hogy 2 egymástól nagyon távol álló dolog.

Tetszem neki, de nem akar összejönni velem, mert tudja, hogy egy szar szemét alak vagyok/ voltam.

Be akarom neki bizonyítani, hogy érte tudok változni. BELSŐLEG!

2015. júl. 19. 10:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs köztetek semmi, de kapásból fel akarod adni az egyéniségedwr. Gratula. Véletlenül se keress valakit, aki az első perctől fogva elfogad.
2015. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!