Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek ha arra kérne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha arra kérne a feleségetek hogy kiszeretné próbálni szexet más előtt és esetleg más pasit is be vállalna még mellém?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
ameddig teljesen megbízom benne és abban hogy csak én kellek neki, addig nagy gond nem lehet. más meg ölni tudna egy magasabb szexuális kultúrával rendelkező nőért akit több minden is érdekel... eléggé fellehet dobni ilyesmivel az ellaposodott szexuális életet is. szóval első nekifutásra nem biztos hogy a rosszat kell ebben látni...
2015. júl. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xyz6666 ***** válasza:
Nem tudom. Ha egy másik pasi hozzáérne a barátnőmhöz. leget szétrúgnám a fejét. De ez csak az én véleményem. Ha téged nem zavar egy másik férfi jelenléte hajrá.
2015. júl. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!