Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudnék csinálni, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék csinálni, hogy ne kalandozzak el szex közben?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen nem csak szex közben szoktam elgondolkodni, hanem már előjáték közben is. Sajnos szokásommá vált, hogy figyelek a külső tényezőkre pl:ugat a kutya, elment egy kocsi az utcában, becsapódik az ajtó, és ilyen dolgokra... Egyszerűen nem tehetek róla, meghallok egy hangot ésmár máshol jár az eszem, és nem tudok arra figyelni, hogy élvezzem a dolgot! :( A mostani párommal nincs gond, szerelmes vagyok, szeretem és fordítva is így van, próbál mindent megtenni, de sosem volt még orgazmusom. :( Az előző párom viszont egy negatív élmény volt nekem, vele tipikusan ugy éreztem magam, mintha egy karácsonyi tömött liba lennék, sajnos nekem ő volt az első.

Tanácsokat szeretnék kérni, hogy hogyan koncentrálhatnék rá fejben a dologra. Olyan válaszokat nem szeretnék, hogy cseréld le a partnered, mert ő valóban mindent megtesz, hogy orgazmusom legyen, de itt szerintem velem a gond! Esetleg forduljak szakemberhez(vagy forduljunk?) Valami ötlet?

Ja, 2éve vagyok együtt a párommal, 19-L vagyok, ő 21. Köszönöm a segítő válaszokat!



2015. júl. 17. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáljátok este csinálni, mikor már elcsendesedik a környezet. Kapcsolj be halk zenét. Figyelj magadra! Akard, hogy legyen, de ne görcsösen! Csak simán élvezd, ahogy kényeztet a barátod. ;)
2015. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engedd el magad picit jobban.
2015. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél a munkavédelmi boltban zajvédő fülest,Olyat amilyet a légkalapáccsal dolgozók használnak és egy szemvédő sötétítő maszkot.Igy legalább azt sem fogod látni és hallani ahogy a párod vísitva fetreng a röhögéstől ahogy meglát téged meztelenül széttett lábbak ezekkel a fejeden-- Megjegyzem a párod is egy fantáziátlan fatökű alak lehet aki képtelen olyan izgalmi állapotba hozni egy nőt ,hogy az csak élvezzen és ne másra figyeljen
2015. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hasd ***** válasza:
Az élet más területén is ilyen vagy? Vagy csak a szexben, mert nem mindegy.
2015. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy a kulcs ott van az előző kapcsolat negatív (és ráadásul legelső) élményénél. Ebből táplálkozik a (nem tudatos) félelem és ez elől menekülsz akaratlanul az "elkalandozásba". Ezt az élményt kellene valahogyan helyére tenni. Egyáltalán nem szégyen szakemberhez fordulni. Nem tudom, hogy a barátoddal megbeszélted-e, hogy az az első mennyire rossz élmény volt. Ha esetleg nem, akkor lehet, hogy érdemes lenne kibeszélned Magadból az akkori érzéseidet és tudatosítani a most még tudattalan félelmeidet. Hidd el, hogy ez nagyon felszabadító tud lenni.
2015. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!