Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kérjem meg a haverom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem meg a haverom, hogy nyaljon ki?

Figyelt kérdés
Nem szeretném szó szerint a szemébe mondani, de szeretnék célzást tenni rá.Nagyon szeretném, hogy kinyaljon.Én is szeretném leszopni, de nem tudom, hogy kell.Bekapom és csak fel le vagy közben szívom is?

2015. júl. 16. 18:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerezz be egy pasit.

Hogy ennyire ne bírjon magával valaki, hogy még a haverjára is rámászik....

2015. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hívd át magadhoz, és tedd a kezét a puncidra vagy markold meg a farkát. Érteni fogja a célzást.
2015. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
de szeretnék én ilyen havert :D mondjuk lehet nekem is van csak nem tudok róla
2015. júl. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Figyelj, a legrafináltabb csábítási trükk orálra, aminek nem bírta ellenállni így zajlott.

Én ültem, néztem a laptopot. Odajött mellém, lekuporodott, de geszen a két nyitott térdem közé ám! És a két tenyerét a combomra tette. egész magasan, a hajlathoz, de nem direkt a farkamra. Éreztem a forró tenyerét, az arca ott volt gyakorlatilag a farkam előtt, ahogy alulról felfelé felnézett rám, a szeme tele vággyal, de úgy is lélegzett, és halkan, elfúlóan azt mondta kíván. 5 másodperc múlva már úgy 69-eztünk, hogy majdnem megfulladtam.

2015. júl. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
de azért tudd, a barátság biztosan nem lesz utána ugyanaz. Ami nem azt jelenti, h rosszabb lesz tőle.
2015. júl. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Leragasztod egy padra és ráülsz az arcára úgy mint ahogy a videóban látható. :-)

[link]

2015. júl. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!