Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmes vagyok a haverom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a haverom barátnőjébe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A haveromat 2 éve ismerem, ők 7 éve vannak együtt van egy 2 éves kislányuk is. Nagyon szeretik egymást, nem akarok bekavarni! Én mióta megismertem a feleségét is már akkor éreztem a vonzalmat a nő iránt.. szép, okos, vicces, házias, jól főz. Minden amit én kerestem egy nőben valaha, próbáltam kiverni a fejemből, de nem megy, szerelmes vagyok belé! Viszont ő nem az a nő aki elhagyná a haveromat, sosem csalták meg egymást a haverom is imádja a feleségét és a kislányát! Szerintem egyértelmű minden amint ránézek pedig próbálom titkolni, de annyira nehéz! Mit tegyek? Legyek szemétláda és kavarjak be? vagy szakítsam meg a barátságunkat a haverommal?

2015. júl. 12. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg simán keress egy másik csajt, vagy több csajt.


Nyugodj meg, ha majd azokkal szexelsz elfog múlni. Amúgy persze hogy jobbnak tünik, erre mondják hogy a szomszéd nője mindig zöldebb.


Így most tök jó persze, mert nem te vagy vele együtt, rád nem hárul semmi felelőség, gond, akármi ami ezekkel jár. Csak szex. úgyhogy menj csajozni.

2015. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan felejtsd el! Önös érdekből felrúgnál egy családot, és a barátságotokat? Ismerkedj, járj nyitott szemmel. De ha a barátod feleségét látod, csukd be a szemed.
2015. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2 éve próbálom elfelejteni, ez idő alatt volt futó és komoly kapcsolatom is, de egyik sem táplált bennem olyan erős vonzalmat mint ez a nő! Nem tudok nem rá gondolni, nekem nem csak egy kalandra kellene.. Nekem igenis fontos a külsőségek nélkül is, de ugyanakkor a haverom is fontos számomra. :(( Tudom hogy szemét lennék ha bekavarnék, de ő álmaim nője kívül-belül úgy ahogy van! :( Fogalmam sincs hogy az eszemre ,vagy a szívemre hallgassak?
2015. júl. 12. 12:29
 4/13 anonim ***** válasza:
költözz el
2015. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát kérdező akkor pedig felejtsd el a francba. Ha ennyire nem tudod elfelejteni, akkor meg mégtöbb kapcsolat kell.


Ez amúgy továbbra is tartom, úgy lenne hülyeség ahogy van, tipikus olyan eset, amikor elképzeled hüü de jó stb, megcsinálod, azt elmúlik az egész adrenalin meg minden, azt hirtelen elmúlik minden a lila-kőd az izgalom minden. Most csak azért kell neked mert nem a tiéd.


Keress magadnak mást, 2 év azért nem olyan hosszú idő, hogy elfelejtsd. Ez a lila felhős szöveg meg, akkor menj el gyurni akármi. Ne a barátod csaján fantáziálj. ÉS egyébként se, családjuk van szeretik egymást. Vannak biztos bőven szingli anyukák.


Szedd fel azokat. JA AZ NEM KELL? OKÉ!! De akkor a barátod feleségét se "zaklasd", ...úgyis ezzel mutatod ki hogy mennyire szereted hogy nem barmolod szét a családját.


Ha meg az egész napos munka/kondizás/pihenés/bulizás se mulasztja el, akkor menj el dokihoz, hogy betegesen vonzódsz más emberek nőjéhez ahelyett hogy sajátot szereznél.

2015. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Haa, ja a másik meg. Az egész feltevés azon alapúl hogy ő egyáltalán megfontolná hogy összejön veled. Komolyan tudod mit csinálj kérdező.


Ha az elöző ötlet nem tetszik, és nem akarsz edzeni stb, me hát te csak rá akarsz gondolni. Akkor menj át hozzájuk és !MOND A SZEMÜKBE! na. Úgy tiszta.


Mond el hogy neked valszeg valami bajod van mert évek alatt csak rá gondolsz, úgyhogy sorry, de hát ez van, reméled megértik. Onnantól te is megkönnyebülsz [garantált], ők meg tudni fogják hogy mi van, ami persze semmit se fog változtatni. Max nem hívnak át többet.


Vagy elmondják ugyanezt amit a kommentekben.

2015. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szóval ne akarj már olyan "loser" lenni mint az "Amerikai szépségben" a csávó.


Ez van, ez csak lila-köd, nem ő álmaid nője. Az úgyse létezik. Max egy nagyon közeli, de az van több is. És mondom te most nem tudod milyen lenne ha a te "nőd" lenne. Ez amit te látsz egy torzított kép róla. Úgyhogy hagyd a francba, nagyon gáz dolog.


El nem hiszem hogy nincs legalább olyan szexi, vagy szebb nő rajta kivűl. Persze belső is számít, há ez van, találsz majd mást. Inkább örülj hogy szabad vagy és nem vagy lekötve. Na de mondom, ne akkarj ilyen évekig huzodó stalker lenni. Ezeknek sosincs jó vége.


Elvesztegeted egy csomó időd, aztán úgyse lesz semmi, és csak hülyén gondolsz majd vissza, füüü bazz de hülye voltam.

2015. júl. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Eleve mibõl gondolod, hogy lenne esélyed bekavarni?

Épp te mondtad, hogy boldogak, sosem csalnák meg a másikat tipusok. 7 éve együtt vannak, gyerekük van ismer téged a nõ, mégse szaladt még utánad vágyakozva, nem tudom mivel próbálkoznál, de nagy valószinūséggel eredménytelen lenne, amellett meg gerinctelen dolog is.

2015. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A bekavarást úgy értettem hogy a csajnak mondom meg aztán majd meglátom hogy ő vevő-e a dologra vagy sem!Igen tudom hogy gerinctelenség lenne, de azon gondolkozok hogy mi lesz ha meg sem próbálom és bánni fogom egész életemben... Nem nevezném ezt betegesnek, egyszerűen olyas valakit szeretek aki már foglalt és nem (lehet) az enyém. Valószínűleg nemet mondana, és szerintem a haveromnak is elmondaná ha beszélnék erről vele! Ezért gondolkozok rajta hogy megéri-e vagy talán ő is vevő a dologra...
2015. júl. 12. 17:03
 10/13 anonim ***** válasza:
hát te hülye vagy, már bocs.. nem is értem minek írtad ki a kérdést ha nem fogadod el a válaszokat..
2015. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!