Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmes vagyok a haverom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a haverom barátnőjébe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A haveromat 2 éve ismerem, ők 7 éve vannak együtt van egy 2 éves kislányuk is. Nagyon szeretik egymást, nem akarok bekavarni! Én mióta megismertem a feleségét is már akkor éreztem a vonzalmat a nő iránt.. szép, okos, vicces, házias, jól főz. Minden amit én kerestem egy nőben valaha, próbáltam kiverni a fejemből, de nem megy, szerelmes vagyok belé! Viszont ő nem az a nő aki elhagyná a haveromat, sosem csalták meg egymást a haverom is imádja a feleségét és a kislányát! Szerintem egyértelmű minden amint ránézek pedig próbálom titkolni, de annyira nehéz! Mit tegyek? Legyek szemétláda és kavarjak be? vagy szakítsam meg a barátságunkat a haverommal?

2015. júl. 12. 12:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nem nem éri meg kérdező. De ha ennyire elakarod mondani, akkor mond el. Holnap pont esős idő lesz elvileg. Tökéletes ehez a hangualthoz.


Odamész, becsöngetsz és elmondod. MINDKETTŐJÜKNEK! Aztán tuti hogy nem fogsz rágodni rajta többet. Ez a legjobb megoldás, úgyis elakarod mondani.

2015. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ja meg menj már el gyúrni vagy valami, ha amúgy nem,, azt felejtsd már el ezt az egészet, ez csak lila köd.


Nem lenne olyan hiper fantasztikus mint most. Szomszéd nője mindig zöldebb. Persze hogy igy izgi, DE NEM AZ.


Szerintem nem bulizol eleget, meg a többi, hogy ennyi időd van rágondolni, és nem tudod elfeljteni. De persze ismételten pont ezért kell elmondanod nekik, utána 1000-szer egyszerűbb lesz.

2015. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Remélem az elmúlt 8 (lassan 9) évben nem dúltad fel a házasságukat
márc. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!