Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alakuló kapcsolat. Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakuló kapcsolat. Hogy kezeljem ezt reggel?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben folyton együtt alszunk, de csak az ismerkedő fázisban vagyunk. Minden reggel arra ébredek, hogy áll rám. De este mikor lefekszik akkor is áll... és tök kellemetlen, mert most nem fogom csak azért kielégíteni mert áll neki, és hogy ne álljon már. Nem csinálok semmi olyasmit , amivel tudatomon kívül felizgatnám, egyszerűen csak ha közel vagyunk egymáshoz ez van.


Mit csináljak?


2015. júl. 16. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
A férfiak többségének mindig van reggeli merevedése, akár van ott valaki, akár nem. Nem tudod sehogyan kezelni, ha nem akarod nem foglalkozol vele. Bár, ha egy kapcsolatban valakik együtt alszanak, akkor már lehetne több is
2015. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 CptTomato ***** válasza:

Ne aludjatok együtt....most komolyan ha be van rád indulva akkor vagy kielégíted vagy szép lassan megunja ő vagy a teste és nem fog már beindulni rád....


Azt azért hozzá tenném hogy reggelente nem biztos hogy miattad.....lehet csak reggeli merevség.

2015. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
2015. júl. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, szinte minden férfinak feláll reggel :) Meg amúgy is, ha neki feláll, kötelező szexelni vele? Jól néztem volna ki, ha én mindig ugrottam volna a barátomnak, mikor felállt neki. Volt, hogy ültünk cigiztünk s felállt csak úgy ni... S kellett volna kezem lábam elhagyjam úgy szaladjak őt kielégiteni? :)) A nagy túrót :) Felállt, majd lelankad. Ez a dolga.
2015. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondom őszintén nem szeretem az olyan lányokat akik valami adománynak tekintik, ha foglalkoznak a párjukkal testileg. Azt szeretem, ha a lány ezt akarja, mert szereti az örömöt nekem is meg magának is. Szerencsére meg is találtam. Elég vicces lenne ha én meredt hímtaggal közlekednék a házban a párom meg kerülgetne :) Inkább fordítva van nálunk, ha nem áll akkor is tesz róla, hogy álljon.


Szerintem nektek nem jó ötlet együtt aludni. Ha egyedül lenne legalább elintézné magát.


Bocs, de így gondolom.

2015. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok, 12?

Az utolsónak igaza van. Egy felnőtt kapcsolatot az különböztet meg az ovis "járástól", hogy van benne testi kapcsolat. Ha neked ez derogál vagy természetellenesnek véled, akkor Menj vissza babázni, de Nehogy azt hidd már, higy a szex valami jutalom és ne a srác érezze magát rosszul msdt vágyai vannak. Besz...rok, higy egyesek milyen álomvilágban élnek.

2015. júl. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tényleg, ide ovisok járnak, hogy ilyeneket kérdezgetnek?
2015. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez a baj a sok úri nő hát mi a f... nak fekszik a férfi mellé ha heti 1 szer akar dugni vagy hozzá érni ??

Ha feláll neki akkor megkérded hogy mi legyen vagy meg sem kell kérdezni hanem cselekedni ha nem akar semmit akkor úgy is azt mondja hogy ne mert van ilyen is ha hiszitek ha nem és ha pedig ki elégíted 5-10 perc és te leszel neki az istennő de ti nem mert a sex csúnya dolog és különben is mit akar mindég dugni??? és csak akkor ha ti akarjátok ugye

Meg hogy csak azért nem elégíted ki mert áll neki hát nem azért áll neki mert meg fagyott hanem mert esetleg kíván és szeret tetszel neki ha a kapcsolat elején így állsz hozzá 3 év múlva az is rendszeres sex lesz neked ha 3 havonta meg engeded neki hogy megdugjon??

Ha meg ennyire nem egyezik a sexuális igényetek akkor gyorsan el kell felejteni egymást de szerintem aki ezt így le írja hogy csak azért nem hát nagy szerelem lesz szerintem de kövezzetek meg ha hülyeségeket írtam de én nem így gondolom!

2015. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minek alszotok együtt az ismerkedő fázisban?


Akkor kell együtt aludni, ha már akartok valamit a másiktól, vagy legalább nem undorodsz és tartod kellemetlennek a testi funkcióit.


Költözz ki az ágyából és csak akkor merészkedj vissza, ha már megismertétek a másikat.

2015. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!