Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek is bejön az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is bejön az ilyen típusú nő?

Figyelt kérdés

Ma sétáltam a deák ferenc tér közelében mikor szembe jött velem 3 erősen feltételezett külföldi barátnő akik közül az egyik eszméletlenül különleges volt.

Nagyon alacsony volt kb 155-160 centi, iszonyatosan erős alsó testtel. Batár széles csipő, nagy fenék és irgalmatlanul vastag lábak.

Alig volt rajta cellulit. Szóval ne egy atom elhízott nőt képzeljetek el csak egy aránytalanul erős alsó testű nőt. Vállai csapottak, felső teste kicsi volt az alsóhoz képest. Fogalmam nincs, hogy hány kiló lehetett kb 70-75 talán 80.

Nekem nagyon bejött. Félve fordultam vissza. Alapvetően félek vissza fordulni ilyen helyzetekben de ez esetben az is frusztrált, hogy iszonyatosan nagy volt alul és az embereknek egyértelművé válik, hogy AZT nézem XD


Tudtok ilyen nőket mondani?!

Mondom a hasa kicsi volt, nem volt zsíros dagadt pacni mielőtt még ilyeneket linkeltek :D



2015. júl. 15. 22:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hat ilyet nem surun fogsz talalni oregem..
2015. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejön nagyon :)
2015. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Van egy barátnőm, aki hasonló... Bár mostanában sportol és már kisebb a fenek . Viszont a dereka keskeny, a feneke ahhoz képest nagy. 37 éves. Érdekel?:)
2015. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!