Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek is bejön az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is bejön az ilyen típusú nő?

Figyelt kérdés

Ma sétáltam a deák ferenc tér közelében mikor szembe jött velem 3 erősen feltételezett külföldi barátnő akik közül az egyik eszméletlenül különleges volt.

Nagyon alacsony volt kb 155-160 centi, iszonyatosan erős alsó testtel. Batár széles csipő, nagy fenék és irgalmatlanul vastag lábak.

Alig volt rajta cellulit. Szóval ne egy atom elhízott nőt képzeljetek el csak egy aránytalanul erős alsó testű nőt. Vállai csapottak, felső teste kicsi volt az alsóhoz képest. Fogalmam nincs, hogy hány kiló lehetett kb 70-75 talán 80.

Nekem nagyon bejött. Félve fordultam vissza. Alapvetően félek vissza fordulni ilyen helyzetekben de ez esetben az is frusztrált, hogy iszonyatosan nagy volt alul és az embereknek egyértelművé válik, hogy AZT nézem XD


Tudtok ilyen nőket mondani?!

Mondom a hasa kicsi volt, nem volt zsíros dagadt pacni mielőtt még ilyeneket linkeltek :D



2015. júl. 15. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mind tudjuk hogy pacni volt, nem kell szabadkoznod. Mi így is elfogadunk.
2015. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyesmi?

2015. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
160 cm-hez 70 kg az sok.. Nagyon sok.. Ugyh a csaj kover.. Mar ne haragudj.. En vagyok 176 cm es 67 kg es igy is olyan kajakat probalok enni h ne rakodjon ram kaja.. Mellette sportolok.. Es igy ehhez a magassaghoz igy nem vagyok kover hanem izmos, ugyh hiaba mondod h nem kover.. De igen az..:'D
2015. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2015. júl. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, ilyesmi de ennél sokkal de sokkal durvább lábai voltak meg feneke. Na meg felül is erősebb volt.


Jó figy lehet , hogy kövér volt.

Viszont a fején nem látszott XD

SZóval ne egy full of cellulite, nagy hasú, keverfejű tokás kövér nőre gondoljatok.

2015. júl. 15. 23:11
 6/13 anonim ***** válasza:
2015. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Rohadjak meg, olyan ritkán látok ilyet.

Talán 3-4 hónapja láttam számomra ideálisat. Ja meg egy hete a media marktba viszont az a lány túl szép volt.

Nekem a test elképesztően számít.

Alul legyen baromi erős, vastag izmos-zsírós de ne cellulitos comb, nagy kerek fenék, keskeny derék. áááhh

2015. júl. 15. 23:14
 8/13 A kérdező kommentje:

Kb. ilyesmi volt


[link]


De alacsony volt és alul erős. Még ennél is erősebb.

Szerelmes lettem :((

2015. júl. 15. 23:16
 9/13 anonim ***** válasza:
2015. júl. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ez durva.

Ha érdekel mire gondolok küldök priviben képet.

2015. júl. 15. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!