Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nem furcsa? Mert ilyen még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem furcsa? Mert ilyen még nem voltam (többi lent)

Figyelt kérdés

na hát az a lényeg hogy van egy bnőm már 3 hónapja és utolsó talinkon ami volt vagy másfél hét a közben rávetettük magunkat hogy kielégített orálisan és 2 naponta és amikor elmentem aznap előtte este és utána is csinálta,de vagy 20-25 percen keresztül,meg szoktuk egymást izgatni úgy hogy elmenjek. És már itthon vagyok 1 hete de elfelejtem már kielégíteni magam ez miért lehet? vagyis nem jut az eszembe valamikor elfelejtem,meg ám a bnőm máshol lakik mint én és most szombaton jön és én is kielégítem orálisan mert akkor meg volt neki a havija.

Valakinél volt ilyen? :D vagy csak szimplán máshol jár az eszem xD vagy egyszerűen normális?



2015. júl. 15. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Feltenned a kerdest picit erthetobben?
2015. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normális. Inkább vársz a barátnődre, mert tudod, hogy az nagyobb élvezetet ad, mintha magadnak csinálod..
2015. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!