Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek észrevették? F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek észrevették? F

Figyelt kérdés
Haverokkal mentünk az utcán, megálltunk valami csajokkal beszélgetni, oda futott közéjük egy ismerősük, kb 13 éves lány, akinek nagyon nagy melle volt, és még olyan ruha is volt rajta, amiből eléggé kilátszott, és még melltartó sem volt rajta, de így is eléggé kerek volt. Amikor oda futott, el kezdett a melle lötyögni, ami nagyon szép látvány volt, de nem mertem folyamatosan nézni, féltem, hogy észre veszik. Alig állt úgy pár másodpercig, és én néha néha rá pillantottam a melleire, mert nagyon tetszett, de aztán az egyik barátnője megszólítja, hogy "Csöcs!", és feljebb húzza a pólóját úgy, hogy ne látszódjon annyira a melle, aztán még rá adott egy kabátot. Szerintetek észrevette, hogy néztem, és azért csinálta ezt? Azóta nagyon kívánom azt a csajt, de nem tudtam még rá ki verni, mert minimum képre tudom csinálni, elképzelni nem tudom, de más csajra hiába csinálom, az nem olyan. Nem ismertük egyáltalán azokat a csajokat, csak kérdeztek valamit, így nem igazán tudtam meg találni a facebookját, vagy valamijét. Szerintetek meg tudnám valahogy?

2015. júl. 15. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ciciket bámulni teljesen elfogadott dolog,ha észrevették akkor sem gáz amit csináltál.
2015. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Khhm, te hány éves vagy? Én is megőrülök a nagy mellekért, de azért mégiscsak 13 éves.
2015. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudod, hogy milyen korban vagyok? :D
2015. júl. 15. 20:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudja ezért kérdezte! :D
2015. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak írtam :D
2015. júl. 15. 20:19
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha felnőttként bámultad a kislány ciciket akkor tényleg gáz vagy.
2015. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felnőtt, de amúgy a lány olyan gyerekesen nézett ki, viszont a melle nagyon nagy volt, és még soha nem láttam vékony nőt akkora mellel.
2015. júl. 15. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Haver nehogy már te érezd magad szarul mert egy szexi kiscsaj hatalmas melleit bámultad :D ez a minimum ha férfi vagy ;)

egyébként keress tovább facebookon, meg fogod találni csak a közös kapocs kell :D én volt, hogy átnéztem egymás után 10 ember kb. fejenként 500 ismerősét, hogy megtaláljak egy csajt és meglett!! :D

2015. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!