Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » R. Ibanc vagyok a lelkem mélyén?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R. Ibanc vagyok a lelkem mélyén?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt a párommal,ő az első és egyetlen férfi az életemben,de...Ha látok az utcán vagy egy szórakozóhelyen,vagy bárhol egy pasit,aki tetszik,akkor rögtön eszembe jut,hogy milyen lenne vele.Aztán meg lelkiismeret furdalásom van,hogy hogy gondolhatok ilyenre.

A párommal is szeretem a kicsit extrémebb dolgokat,enyhébb szerepjátékokat.

Vannak hozzám hasonló nők?Nagyon rossz vagyok?

27/nő


2015. júl. 15. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem csinálsz semmit, szóval miért lennél?
2015. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
inkább csak vágysz másra, kipróbálnád mással...de nem a barátod mellett, hanem lecserélnéd a barátod...
2015. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki velem
2015. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Egyáltalán nem vagy rossz nő, és főleg nem ribizli.

Első komoly és egyetlen pasi. És már 27 vagy amikor egy nőben megszólal a biológiai óra és már komoly kapcsolatban gondolkozik. De nem élted ki magad. Te pasiznál még, kipróbálnál más fiút, akár csak a hódítás öröméért, hogy el tudtad csábítani és örömöt adtál neki, és magadnak is újabb izgalmat szereztél.

Az egy természetes dolog. Az ember nem monogám lény. Mindegy, hogy férfi vagy nő. Ha ilyen gondolataid vannak akkor viszont el kell gondolkozni, hogy mit akarsz a jelenlegi párodtól. Mert ha őt szereted, vele képzeled el a közös jövőt, az jó, de akkor ezt a vágyadat vagy elfojtod (szégyenérzet nélkül, mert nem vagy rossz, csak a pasidat nem akarod megbántani), vagy ezt a kapcsolatot félre teszitek. Szünet, vagy akár szakítás, és bizony hagysz magadnak időt élni. Mert ezek a gondolatok nem fognak elmúlni, csak ha megéled, bár akkor sem feltétlenül, max ritkábban gondolsz a szexre egy jóképű férfi láttán.

Mert aztán nehogy 10 év múlva két gyerekkel a hátatok mögött törjön ki belőled a vadállat és kezdj félrelépni, pusztán a kíváncsiság kedvéért. Megértem ha szereted a párod de kipróbálnád a szexet mással is, úgy hogy a párodat nem hagynád el és nem cserélnéd le senki másra, csak tiszta, érzelemmentes szexet szeretnél néha mástól, egyedül az izgalom, és az élmény kedvéért.

Vagy szóba jöhet még a nyitott kapcsolat ha a párod szexuálisan nem konzervatív.

A döntés a te kezedben van, hogy mit akarsz az élettől, de ebben a helyzetben kevés olyan megoldás van amiben senki nem sérül egy picit. Neked kell tudni, mi éri meg, és cserébe mit áldozol fel.

Én többek közt ezért vagyok a nyitott kapcsolatok híve. A szex az szex, a szerelem meg szerelem. Két külön dolog igazából.

2015. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem te most ezt szeretnéd hallani magadra nézve, úgy hogy: az vagy. Viszont nincs ezzel semmi baj.


Ez az epizód kimaradt nálad és valamilyen szinten hiányzik. Van aki sokat kipróbál, te meg elsőre megtaláltad a párod, ez amúgy szuper. Lehet hogy vannak szerepjátékok amivel le tudjátok vezetni ezt az igényed. Kérd meg a párod, hogy mondja rád szex közben és viselkedjen úgy veled mint egy rib. Fura, de egy csomó nő van aki ezt szereti.

2015. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rossz vagy. Valld be a párodnak, és meg fogod kapni a megérdemelt büntetésed. Ha mégsem, akkor jelentkezz nálam!
2015. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amíg csak fantázia. De elég egyszer egy kis ital és csók és onnantól csalfa ribi leszel.
2015. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sem én,sem pedig ő nem támogatjuk a nyitott kapcsolatot.

Szóval ezek szerint jól gondoltam és nem normális másra gondolni,mikor van párunk.Mindig azt terveztem,hogy egy férfi lesz csak az életemben,mert úgy "helyes".Végülis nem a szex a legfontosabb a világon,szóval gondolom ezeknek a vágyaknak az elfojtásával is lehet élni.

2015. júl. 15. 16:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, a férfiak miről fantáziálnak, ha meglátnak egy belevaló nőt ??
2015. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a gondolatban elkövetett bűn az nem bűn szerencsére a jogrend szerint. Érdekes hogy Bibliában viszont az.

Mindenkinek vannak rossz pillanatai és bűnös gondolatai.


Inkább arra figyelj hogy szép hozzáállás hogy 1 ffival szeretnéd leélni az életed, csak nehogy összecsússz ha valami miatt nem sikerül. Szóval a hozzáállás is fontos, hogy találj akkor valakit. Ribbanc nem vagy!

2015. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!