Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megtennétek vagy sem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek vagy sem?

Figyelt kérdés

Az exem rosszul bánt velem, más farkán dolgozott, ráadásul a pasinak azóta is kapcsolata van, nem derült ki, hárman tudjuk csak.

Most azon gondolkozok, hogy pár haveromnak megmutatom a tőle kapott 200 meztelen képet.


2015. júl. 12. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem mutatnám meg. Még a végén azok is kedvet kapnának rá.
2015. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha megteszed hihetetlenül gyerekes vagy.
2015. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne süllyedj le ilyen gyerekes szintre. Te legalább tiszta lelkiismerettel fekszel le minden este.
2015. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Rakd ki ide. :D


Vicc volt. Ahogy már fentebb írták, ne süllyedj le a szintjére.

2015. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem elküldhetnél egyet :D
2015. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én kitenném. És még jól járna ilyennel, megcsalás bosszúnál ennél csak durvábbakat hallottam.
2015. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne csinalj semmit majd a sors megbunteti
2015. júl. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne mutasd meg senkinek. Hagyd a fenébe, ne legyél ennyire gyerekes.

Attól függetlenül hogy ő ilyen bunkó volt.


20/N

2015. júl. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én sem tenném ki de 1-2 naponta küldenék neki 1 képet és alá írnám hogy

ugyan ki tegyem e valamelyik nyilvános oldalra?

vagy ugyan érdekelné e valamelyik közös ismerősünket ez a pár kép?

Hátha venné a lapot hogy nem is volt jó ötlet másnak furulya órát adni mikor kapcsolatban volt!

2015. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a csajnak van egy csepp esze akkor első uta a rendőrségre vezet . Ugyan is ezért fel lehet jelenteni mert serted a személyiségi jogait. De ahogy el nézem ennyi ésszel ami neked van ne csodalkozz azon hogy más farkát tekergeti a tied helyett! Arra van eszed hogy ki teregesd de arra nincs hogy el gondolkozz azon hogy miért tette arra nincs! Nem minden csaj rib. Lehet pont azért tette mert egy hulladék gyökér vagy és nem úgy bántál vele ahogy kell. Mi koze hozzá a haverjaidnak? látszik hogy 5 éves fejjel gondolkozol meg is érdemled ha fel jelent és bent s.ggbe k.rnak
2015. júl. 14. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!