Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz, hogy a nyalás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy a nyalás sokkal jobban beindít, mint a sima szex?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, és minden normális ember, szeretem a szexet. Viszont nekem nem igazi az együttlét, ha nem nyalhatok puncit. Egyszerűen megőrülök érte, nagyon szeretem csinálni, és jobban beindít, mint ha csak simán egymásnak esnénk, és dugnánk. Persze a dugást is szeretem, nagyon is, de puncinyalás nélkül nem érzem 100%-osnak az együttlétet. :(


Nagyon gáz dolog, hogy ennyire rá vagyok kattanva?



2015. júl. 12. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Én imádnám ha mindig nyalnának dehát nem teszi nekem olyan sokszor sajnos. Sok csaj szereti ha nyalják szerintem :) velem együtt!
2015. júl. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 RRR ***** válasza:

nem

engem is

bármeddig nyalnék:DDDD

2015. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz, az én barátom is imádja, és imádom én is. Ettől úgy érzem minden porcikámat szereti:)
2015. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
50%
ja nagyon gáz.. most jönnek a lepontozások...Most öszintén.. szerinted gáz??? nagyon sokan irják gykn hogy nem nyal ki a barátom mert... vagy nem tom miért nem nyalki pedig .. te is azt a választ várod hogy á nem gáz.. ha pedig azt irják hogy gáz lepontozás...ja jöhet a lepontozás
2015. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
lányok írjatok:) 18f
2015. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4-es: Nem azért, de a kérdésre kellene válaszolni.


Amúgy meg voltam már együtt olyan nővel, aki közölte, mikor ki akartam nyalni, hogy nehogy belekezdjek, mert az orális szex a világ leggusztustalanabb dolga. (Nem is volt hosszú életű a kapcsolat.)


Azt persze tudom, hogy a nők nagy része imádja, ezt nem is vitattam. Csak hogy nem-e ciki vagy kínos nekik, ha mondjuk a pasijuk csak úgy odamenne hozzájuk napközben is, hogy ki akarja nyalni őket mondjuk a konyhapulton. Akkor per pillanat semmi dugás meg semmi, csak nyalás.

2015. júl. 12. 14:21
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi az hogy gáz. Én is így vagyok vele, picit jobban is élvezem mint magát az aktust, mivel érezhetem a punci ízét, illatát, tapintását. 24f
2015. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 xyz6666 ***** válasza:
Szerintem nem. Én is imádom az orális szexet. Nincs ezzel semmi baj. Főleg ha utána engem is leszo...nak.
2015. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádok nyalni azzal a különbséggel h lány vagyok :P
2015. júl. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

kérdező mondjuk ez tényleg olyan szintű kérdés hogy "nagyon gáz ha így imádom szétdugni a barátnőm ha együtt zuhanyzunk? me hát, má volt 1 csaj akinek nem jött be"


téged zavarna ha a barátnőd csak úgy odamenne és néha leszopna, nem dugnátok meg semmi. Na, hát kb ez.

2015. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!