Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti szakítanátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szakítanátok a pasitokkal, ha kiderülne, hogy elég kicsi a férfiassága?

Figyelt kérdés
A kicsi alatt azt értem, hogy 13 cm hosszú és 4 cm vastag.

2015. júl. 11. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Jezusom dehogyis. Pofan is bsznam magam ha ilyenert dobnek ki vkit..
2015. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Nem kell nekik megmutatni.
2015. júl. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

A férjemnek elég kicsi. Alig volt nője emiatt, teljesen kisebbrendűségi érzése van. Volt olyan nő, aki kinevette emiatt. Nekem viszont nem jelent gondot, amit kell, azt meg tudja vele csinálni, egyéb tulajdonságokat sokkal fontosabbnak tartok egy párkapcsolatban.

Az viszont lehet, hogy az egyéjszakás kalandok nem neked valók.

2015. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

mikor mostani párommal ismerkedni kezdtem komolyabban (3 év ismerettség után jött fel, hogy több lesz a dologból) én azzal a tudattal kezdtem "kacérkodni", hogy neki biza átlagon aluli a mérete, mert előszeretettel viccelődött vele, hogy neki bizony kicsi van.

Nem érdekelt, legjobb barátom volt és ahogy más szemmel kezdtem nézni rá, beleszerettem, és az érzés kölcsönös volt (részéről korábban már).

Első együttlétnél kiderült, hogy tényleg csak viccelődött vele és mármár kellemetlen volt bevallanom mit hittem addig és mi volt a valóság.. :)

Nem hagytam volna ott csak azért mert kicsi lett volna :) 23/L :)

2015. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg, h mekkora, hanem, hogy tudja-e használni. az lassabban derül ki.
2015. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!