Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl nagy méret, túl kicsi egó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy méret, túl kicsi egó?

Figyelt kérdés

Az átlagosnál jóval nagyobb mérettel rendelkezem (20 cm felett), ezért kevés lányba férek bele rendesen.

Viszont van ennél egy nagyobb gondom is: egy viszonylag visszafogott srác vagyok. Nem vagyok erőszakos vagy macsó, mindenkivel kedvesen viselkedek. Emiatt a lányok visszautasítóak velem. Pedig ha bezárkózok valakivel egy szobába, kieresztem a vadállalatot (képletesen és a szó szoros értelmében is :D ). Mit tudnék tenni, hogy az ártatlan külsőm ne tévessze meg a lányokat?

És van itt valaki, aki így ismerkedne velem?


24F


2015. júl. 11. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok: ártatlan külső, az ágyban egy vadállat. Nekem ezzel nincs gondom, párom élvezi.

A lányok valószínűleg nem ezért utasítanak el, bár ha csak szexre játszol, akkor tényleg viselkedj konkrétabban, nehogy szegénykék még összezavarodjanak...

Amúgy ez nem ismerkedő oldal, Don Juan. :D

18/L

2015. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eléggé kamunak tűnik... :)
2015. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kamu... Aki nem hiszi, járjon utánam :D
2015. júl. 11. 20:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, sokszor az emberek az ágyban sokkal másabbak, mint úgy általában. A párom egy visszafogott, udvarias srác, igazi szülők álma. Viszont mióta elveszítettem vele a szüzességemet, azóta ráleltem egy másik oldalára. Ha kell gyengéd, de van, hogy ahogy mondod: "kiereszti magából a vadállatot" És ő is csodálkozik rajtam, mert bevállalok olyanokat, amiket nem nézett volna ki belőlem. Szóval általában két visszafogott ember vagyunk, de az ágyban képtelenek vagyunk visszafogni magunkat :D.

Csak nyugodtan add magadat, ne szégyelld a vágyaidat ;).

18/L

2015. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!