Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz hogy rámül egy duci csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy rámül egy duci csaj az veszélyes lehet?

Figyelt kérdés
Duci csajokra gondolok, nem a molett vagy teltekre!
2015. júl. 11. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem, hogy súlyos bajod származhatna belőle.
2015. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:

ja

punciba fulladhatsz:DDD

2015. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy lovagol már 2 duci csajjal is szexeltem de egyik sem akart rámülni merthogy összetörök (pedig izmos vagyok)
2015. júl. 11. 18:09
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy bajod nem lesz,csak sztem kellemetlenul erzik magukat igy. Figyu en 60 kg vagyok 170cm hez es ha egy vekonyabb sraccal lenne dolgom(hatvan/hetven x kg) akk visszautasitom mert nem tudnek ugy lovagolni rajta h ne erezzem azt h osszetorom:D kellemetlenul ereznem magam. Ugyh sztem ok is igy gondoljak h sz.r erzes ha egy vekonyabb sracra raulsz.
2015. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4: Én is kb. így vagyok, de sose éreztem ezt barátomnál. o.O
2015. júl. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Fugyu! Nem vagyok egy nádszál, de ha lovagló pózban csináljuk, akkor nem tehénkedem rá mind a 62 kilómmal a pasimra, valamim, térdem, talpam, tenyerem az ágyon van, így eloszlik a súlyom. Különben nem is tudnám a csípőmet mozgatni.

Veszélyes az lehet csak, ha egy mázsás nő ráül a mellkasodra, mert akkor nem tudsz levegőt venni.

2015. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6: 62 kg már duci? Szerintem még 100 kg sem életveszélyes, mondjuk barátomnak katonai suliban kitanították, hogy lehet ezt bírni. :D
2015. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
" barátomnak katonai suliban kitanították, hogy lehet ezt bírni. :D" Melyik katonai suliban oktatják a szexakciok tulélését????
2015. júl. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8: Nem a szexakciókat. :'D Ha valaki ráül az ember mellkasára, hogy ilyenkor hogy kell lélegezni és minél hamarabb leszedni onnan az illetőt. :)
2015. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A párom lovagolt már meg. Mindketten termetesek vagyunk. Semmi bajom nem lett. Kellemes volt érezni, hogy egész súlyával rám nehezedik...
2015. júl. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!