Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan duci, kövér...

Van itt olyan duci, kövér csaj aki most kezd diétázni?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki debreceni,vagy a környéken lakik,és most kezd bele a rendszeres sportba,fogyókúrába? :)


Hány kiló felesleg van rajtatok?



2015. máj. 15. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem, nekem időben eszembe jutott és már lefogytam. A fürdőruhaszezonig már csak feszesítek.

De sok sikert neked is!

2015. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is már időben elkezdtem,szóval...
2015. máj. 15. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem bele. Kajaba meg sportba is. De pesti vagyok. Amúgy kérdezz nyugodtan,ha érdekel hogy csinálom vagy ilyenek.


179 cm/58 kg. Cél az 50. Sztem szeptemberre meglesz.legalábbis remélem :)

2015. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 170 cm vagyok,csak elirtam.
2015. máj. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pld most fogom elkezdeni,de nem mert most jutott eszembe,hanem vizsgáim voltak és pont nem érdekelt. Van vagy 15-20kg felesleg.
2015. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én debreceni vagyok, most kezdek majd el fogyózni, de nem tom h menni fog-e. 12 éves lány vagyok, 150 cm 90 kg
2015. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia, én szegedi vagyok és most (már sokadjára) újra elkezdtem a fogyózást, egy 7-8 kiló felesleg van rajtam. Szívesen veszek minden üzenetet tőletek, engem is motiválna ha egymást ösztönöznénk, mert eddig mindig csak 2 hétig tartott a lelkesedésem (ami kb 2 kilót jelentett), majd szépen visszaálltam a nassolásba, tunyulásba.
2015. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!