Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknek mi számít rossz szexnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek mi számít rossz szexnek?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokból milyen az a srác aki rossz az ágyban. Miket csinált vagy miket nem ami miatt nem volt jó vele szeretkezni?
2015. júl. 10. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
amikor az én pasim rámélvez akkor azt nézi hogy neki hogya jön ki és nem at hogy az én nagy meleimre élkvezett
2015. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak a barátommal voltam együtt aszexuálisan és mással már nem is tervezek lefeküdni. Nála például még nem volt olyan ami rossz lett volna. Vannak erőteljesebb és enyhébb aktusok, de olyan, hogy a szeretkezés nem volt jó, olyanban nem volt részem.
2015. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem olyan is volt, hogy a paim belém hatolt de amíg bennem volt lekonyult neki és abba kelett hagynunk
2015. júl. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A srácnak kb. 2 percig tartott
2015. júl. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs fantáziája, nincs előjáték, egyből a lényegre tér. Ha nem hajlandó az orális szexre, ő viszont elvárja. Ha előbb elmegy, mint én, és utána nem elégít ki.

Nekem is volt olyan, hogy lekonyult, az óvszer sok fiúnak elveszi a kedvét, de én ezt nem veszem olyan tragikusnak, azt is meg kell szokni.

2015. júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem az a gáz, hogy amikor a pasi elmegy bennem akkor valamiért csikiz és ezért elkezdek röhögni

ilyenkor persze kicsit furcsán néz rám a fiú

2015. júl. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5. jól leírta, én is ezt gondolom.

(+ hozzájön még, ha olyan dolgokat csinál, amit én nem akarok, pl sz0patás. Szeretem csinálni orálisan, de magamtól. Nekwm nw rángassa a fejem senki, meg ne akarjon szájba ba$zni, tudom egyedül is.)

2015. júl. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, igen, ez igaz. Még hozzátenném én is, hogy az is rossz, ha valaki nem figyel az igényeimre, ő viszont mindenfélét rám akar erőltetni, amihez nekem semmi kedvem.

Egyszer volt egy pasim, nem tudott eljuttatni a csúcsra,viszont követelte az anális szexet az első alkalomtól. 3 hónapig bírtam vele, aztán inkább elküldtem. Nem vagyok senkinek sem a k.ja sem a szexrabszolgája, minek csináljam vele, ha nekem nem okoz örömet.

2015. júl. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem szexeltünk végül, mert kicsit sem kívántam ezek után.

Röviden a sztori: Elkezdett csókolni, de durván, ami már nem tetszett. Törékeny hölgyeket nem szabad durván csókolni. :/ Rátért a mellemre, amit konkrétan letépett, annyira erőszakos volt. Kicsit sem izgatott fel. Ezekután próbálta betenni (szűz vagyok!!), de ugye nem voltam felizgulva. Szóltam neki, hogy fáj, nem érdekelte. Szóltam neki durvábban, nem állt meg. Aztán végül elkezdtem ugrálni, meg lelöktem magamról (próbáltam) és akkor hagyta abba. Kb. erre 1.5 hét után szétmentünk. Rossz emlék...

2015. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!