Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az rossz ha lassú vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az rossz ha lassú vagyok lovagló pózban?

Figyelt kérdés

Szerintem lassú vagyok, mert eddig úgy próbáltam csak hogy a térdeim a földön vannak a párom mellett. Támaszkodni kézzel a földön is szoktam meg a mellkasán is. De valahogy kicsinek érzem a testem az övéhez, és nem tudok mozogni nagyon, körözni sem. Ahogy megy, az csak annyi, hogy lassan mozgok valahogy.

Tudnátok tippet adni, vagy normális videót linkelni, hogy hogy kellene ennek kinézni?



2015. jún. 20. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegulis lovagloban a no iranyit. Probalj ragugolni es fel le ereszedni sztem kivegzed a ferfit pillanatok allatt :) 23N
2015. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Iranyits te. Ahogy neked jo. Ha a ferfinak nem jo atrak mas pozba ne aggodj :) elsonek igaza van :)
2015. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én guggolni szoktam rajta, sokkal több mindent lehet csinálni, ráadásul gyorsan is

24L

2015. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
51%
Vegyél fel lovaglócsizmát.
2015. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Guggolástól kikészülnek a pasik :)

Bár én úgy szeretem, ha ráülök (de ez csak akkor megy rendesen, ha a pasinak nem nagy a pénisze...) és a csípőmmel körözök, szépen, lassan, közben összehúzom a puncimat. Így is könnyen elélveznek :) Mármint akikkel csináltam, azok könnyen elélveztek így, és az csak két férfi :D

De ha ráguggolsz, és fel-le mozogsz, akkor mikor indulsz fölfelé, húzd össze a puncid a makkján. Imádni fogja! ;) És ehhez gyorsaság sem kell. És még úgy is körözhetsz a csípőddel.

2015. jún. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!