Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A magyar nők ilyen pasira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők ilyen pasira vágynak?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 10. 19:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nekem eléggé visszataszító, az a kategória, akit messze elkerülnék
2015. júl. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#16: Nem azt állítottam, hogy nem találkoztál még nővel, olvasd át újra... Vagy felőlem mindegy, itt nem velem, hanem a szövegértéseddel van probléma, ugyanis nem néztelek le. Ellenben te igen, ezzel az "Egy kutya, aki unalmas, és a párja is, és az élete is." szöveggel. Ha így tekintesz az emberekre, a nőkre, akkor valószínű, hogy nem találkoztál még a neked valóval és ezért vagy ennyire rosszindulatú. Vagy csak ilyen a természeted, de nekem mindegy.


Én csak azt mondom, hogy igen, lehet vannak olyan "lányok", akikről pl. #20-as beszél, de igazi, normális barátnőt, esetleg feleséget, főleg anyukát nem szedsz közülük. A test csak azokat vonzza, akiket ez érdekel és cserébe valószínűleg nem is tudnak mást adni. Ugyanígy vannak ilyen férfiak is, nem csak nők, szóval ne általánosítsunk csak egy nemre, vagy a nem összes képviselőjére és ne nézzünk le senkit ez miatt (bár semmi más miatt sem, mert nem áll jogunkban). Aki így keresi a partnereit, annak természetes, hogy nem fog összejönni rendes párkapcsolat, de emiatt még nem kéne kárognia. Egyébként nem szólnék bele, de azt veszem észre, manapság ez miatt boldogtalanok és kiábrándultak az emberek, pedig nagyon egyszerű a kiút, csak a nézeteiken kéne változtatniuk. Vicces, hogy én őszinte vagyok és nem hiszik el, ez is sokat elmond...


Bocsi, ha ez esetleg már OFFnak számítana...

2015. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!