Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A magyar nők ilyen pasira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők ilyen pasira vágynak?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 10. 19:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

# 10


Te ráfekszel olyan nőre, akire nem vágysz?

2015. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"Jaj,itt nem az a kérdés,hogy vágysz-e rá,hanem aláfeküdnél-e?"

Az, hogy valakivel az ember lefekszik, ahhoz édes kevés az, hogy hogy néz ki. Hiába néz ki jól, ha a személyisége, a viselkedése mindezt aláássa, ezáltal hiába a jó vagy jónak mondható külső, nem lesz meg a vonzalom sem hozzá, hogy lefeküdjön vele az ember.

Szóval a kérdésedre a válasz, bár tény, hogy jól ki van gyúrva, de nem feküdnék le vele, mert visszataszító hozzá maga az ember!

2015. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Biztos nem. Ez undorîtó!
2015. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ide csak álszent nem szép nők irnak. Rájuk hallgatsz? Ennek az embernek naponta van 20 nője jofiu
2015. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem feküdnék alá, de nézd már meg a kérdésed még egyszer. Ha neked tetszik, akkor a te dolgod. (Igen, tudom, hogy fiú vagy.)

Ne próbáljátok már lenyomni a torkunkon a saját véleményetek, mert irigyek vagytok a srácra és lenézitek a lányokat. Elég dühítő ez az "álszent", meg "szép/nem szép" duma. Tudom, kinek nem inge, nem veszi magára, de ennyi ostoba hímet ezen az oldalon (meg persze nőstényt, de itt most az előbbiek osztják az észt)...

Nincs semmi értelme hazudni. Nem tudom, hogy feltűnt-e, de ez egy anonim oldal és bárki bármit le mer írni itt (a lepontozás nem nagy cucc). Az, hogy mindenféle bajotok van, nem máson kéne levezetni, hanem mondjuk magatokba nézni helyette.

Mindenkinek más a szép, ki vagy te pl. #14-es, hogy csak úgy leszólj embereket. Ha ennyire fáj, hogy még nem találkoztál erkölcsös, neked tetsző nővel, akkor talán a mentalitásodon kéne változtatni és lehet megtörténne a csoda.

Igen, van párom és semmi pénzért nem kellene ez az ember, csak mert izmos. (Vagy mert pénze van?) Akkor ezt most szégyelljem? Nyilván hazudok, mert ilyen nem létezik, hogy valaki az eszét használja... Az izom mit tesz bele egy kapcsolatba? Szeretet, tiszteletet, bizalmat kapok tőle? Nyilván nem. Csak szex meg nem érdekel, mert nem ösztönlény vagyok, nem a lábam köze irányít, van méltóságom. Leírom, hadd legyen baj ez is.

2015. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Mindenkinek más a szép, ki vagy te pl. #14-es, hogy csak úgy leszólj embereket. Ha ennyire fáj, hogy még nem találkoztál erkölcsös, neked tetsző nővel, akkor talán a mentalitásodon kéne változtatni és lehet megtörténne a csoda.

Igen, van párom és semmi pénzért nem kellene ez az ember, csak mert izmos. (Vagy mert pénze van?) Akkor ezt most szégyelljem? Nyilván hazudok, mert ilyen nem létezik, hogy valaki az eszét használja... Az izom mit tesz bele egy kapcsolatba? Szeretet, tiszteletet, bizalmat kapok tőle? Nyilván nem. Csak szex meg nem érdekel, mert nem ösztönlény vagyok, nem a lábam köze irányít, van méltóságom. Leírom, hadd legyen baj ez is.



Te nem ismersz engem, ahogy én se téged, te pedig pofázol, hogy nem találkoztam még nővel. Ki vagy te te? Egy kutya, aki unalmas, és a párja is, és az élete is. Az előbb azt írod, hogy ne nézzek le senkit, msot meg egy mondatom után te nézel le, gratulálok :D A többi zagyvaságodat el sem olvasom, amit odahánytál a nagy igaz fejedből, meg a nagy méltóságos életfilózófiádról.

2015. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#16 te egy korcs vagy tudsz rola?

nem en mondom nekem ezt nagyon magas helyrol uzent'ek

2015. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
ez egy ilyen kis mitugrász :D nincs jobb szavam most rá :D
2015. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Erre a kérdése rövid gondolkodás után ugyanazt tudnám válaszolni, mint arra, hogy:


"A magyar férfiak ilyen nőre vágynak?"


[link]

2015. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Persze,figyelj sokan nem vallják de igen,ezzel a testtel nagyon könnyen csajozol.

Nagyon könnyen,magamon látom,figyelj mióta lepucoltam a zsírt magamról 105-ről 85-re mentem le,definiáltabb lettem,de kb. ez az alak a cél mint ez a srác,csak több izomtömeggel.

Bulihelyen konkrétan van,hogy megfogdosnak,simiznek.

Szóval átlagot nézve de tényleg 85%-ban izmos test + hozzá jó duma + pénz =annyi csaj amennyit csak akarsz.

2015. júl. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!