Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti mért nem mertek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mért nem mertek odamenni egy lányhoz?

Figyelt kérdés
A (főleg 15-20 éves) fiúk mért nem mernek leszolítani egy lányt?
2015. júl. 10. 15:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Dogolj meg 9es

:'(

2015. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Én 20 éves vagyok és azert nem merek odamenni,mert ha nem tetszek neki es visszautasit akkor boldogtalan leszek.
2015. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Fiúk, fiúk! Tessék összeszedni magatokat :D nekünk férfiak kellenek nem nyulak. Ha elutasítanak, akkor húzzátok mg a vállatokat és menjetek tovább :D
2015. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#11

Anyád.


#13

Könnyű más f...szával a csalánt verni.

2015. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 szelena97 válasza:
#13 a férfiak is érző lények, nem olyan könnyű így viselkedni...a sok elutasítás után megértem, hogy nem képekes odamenni egy lányhoz..nem mondom hogy én mindig tárt karokkal fogadtam minden "hódolómat"..sőt...de tudom milyen érzés ha elutasítanak...hát nem valami kellemes..visszanyalt a fagyi:) 18L
2015. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én még soha nem küldtem el senki olyat, aki normálisan közelített, maximum pár perc beszélgetés után mondtam, hogy megyek vissza táncolni, vagy ilyesmi, de ha valaki összeszedi magát és odajön, nem leszek bunkó
2015. júl. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!