Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Elvárjátok a fiúktól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Elvárjátok a fiúktól azt, hogy miután leszoptátok, ő kinyaljon?

Figyelt kérdés
F
2015. júl. 9. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én akkor is megtenném ha nem várnák el...

17/F

2015. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
En is kinyalom akkor is ha nem varja el. Igaz volt mar hogy nem kivantam hogy kinyaljam de meg neha akkor is mert jobb a szex utana
2015. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem nem varom el :) 23l
2015. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi az h elvarom? Ha vmi elvaras az mar reg rossz. Ez magadtol kell h jojjon h a parodnak oromet okozz. Egyebkent en am se szeretem ha nyalnak. De ez mas kerdes ilyenkor szolok h ink hagyja. De attol meg jo ha felajanlja:D
2015. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én elvárom, de nemcsak mikor lesz . pom, hanem, mindig!
2015. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En sem varom el es nem is szokta megtenni..de annyira en se szeretem meg nem is elveztem meg el vele de ez mar mas kerdes
2015. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én azt szeretem, ha látom, hogy a pasi imádja a puncimat, és már remeg, hogy nyalhasson :D

Elvárni nem szoktam, de jól esik. :) Viszont van, hogy akkor szopom le, ha nekem nincs kedvem a szexhez, de neki már áll pl. ha menstruálok... ha menstruálok, természetesen nem is hagynám, hogy kinyaljon, nem hogy még elvárnám :D

Mondjuk szerencse, hogy eddig olyan pasikat fogtam ki, akik imádtak puncit nyalni :3

2015. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
eléggé elvárom (vagy legalább ujjal elvigyen)
2015. júl. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
elotte nyaljon, aztan kovetkezhet o
2015. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
NEm, mert eddig egy pasival sem találkoztam, aki tudna nyalni. Inkább hagyom a francba.
2015. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!