Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hazudják azt a férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják azt a férfiak, hogy azért kell nekik az anál, mert "tiltott gyümölcs"?

Figyelt kérdés

Folyton ezt mondják, ezt szajkózzák. De ha összejön egy nővel a pasi, és az hagyja neki, vagy élvezi, és többször csinálják, akkor az már nagyon nem tiltott gyümölcs :D

Főleg, akik a puncit is hanyagolják ezért.

Meg ha összejöttök egy ribizlivel, akiben már 25-en jártak, akkor az a segglyuk már nem tiltott gyümölcs, az már olyan selejtes, mint néhány férfi felfogása szerint a punci.

Miért hiszik azt, hogy ez tiltott? :D


2015. júl. 9. 13:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hát nem is fogom a segglyukam ujjazni, nyugi. Azt meghagyom a szarkedvelőknek (mármint hogy a sajátjukat ujjazzák, utána felőlem mind a 10 ujjukat is megnyalhatják).
2015. júl. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nemhiába alakult ki az a szólás se, hogy "a vélemény olyan mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki se kíváncsi a másikéra". Kivéve a szarimádók.
2015. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Pedig a kérdezőnek igaza van, ma már az a ritkább aki nem engedi fenékbe :D Minden az már, csak nem tiltott gyümölcs. És ettől a kérdező még nem utálja a férfiakat, ez nevetséges :D Vagy ha mégis akkor nem emiatt, ez csak szimpla ténymegállapítás
2015. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Van egy pár hülye. Itt szarimádónak nevezi aki szereti az anális szexet akár férfi akár nő. De ha valaki az orális szexet szereti akkor szerinte az már pisi imádó? Hiszen ott pisil! Akkor behunyt szemmel kéne szeretkeznünk és csak farok a punciba és vigyázva nehogy olyan helyekre érjünk ami nem szabad. Micsoda baromság.
2015. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
én azért szeretem a lányokat fingon pattintani mert jo érzés,nem olyan jo mint a punci de majdnem:)
2015. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Kösz a választ 23-as. Mert te e kérdéshez szóltál, és nem azért, mert osztod a véleményem...

Én is azt látom, hogy már többen engedik a segglyukba, mint punciba, a lányok ott csinálják először stb... ezért tettem fel a kérdést, mert folyton ezt szajkózzák, hogy az egy toltott gyümölcs, miközben NEM IS :D

2015. júl. 9. 22:06
 27/27 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyetértek.

De még a nők is ezzel jönnek, hogy a pasijuknak ezért kell... ha tudnák, hogy a pasijuk már hány segglyukban járt, akkor egész másképp gondolkodnának erről :D

Pár éve még lehet, hogy tiltott gyümi volt, de most már lehet, hogy még mindig gyümi, de már nem tiltott. :D

Még a kislányok is 12 évesen már seggbe rakatják magukat!

Förmedvény...

És hogy a pasi gyűlölet hogy jött ide, azt nem értem. De az nyilván érti, aki ezt összerakta a fejében (az első válaszolóra gondolok)

2015. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!