Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hazudják azt a férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják azt a férfiak, hogy azért kell nekik az anál, mert "tiltott gyümölcs"?

Figyelt kérdés

Folyton ezt mondják, ezt szajkózzák. De ha összejön egy nővel a pasi, és az hagyja neki, vagy élvezi, és többször csinálják, akkor az már nagyon nem tiltott gyümölcs :D

Főleg, akik a puncit is hanyagolják ezért.

Meg ha összejöttök egy ribizlivel, akiben már 25-en jártak, akkor az a segglyuk már nem tiltott gyümölcs, az már olyan selejtes, mint néhány férfi felfogása szerint a punci.

Miért hiszik azt, hogy ez tiltott? :D


2015. júl. 9. 13:05
1 2 3
 1/27 kiskivancsi79 ***** válasza:
72%
ha ennyire utalod a ferfiakat miert nem mesz el leszbinek?
2015. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 LazyJones ***** válasza:
72%
Kezd picit unalmas lenni ez a miért kérdéssor. Azért, mert JÓ b+. Izgalmas, változatos, szokatlan, disznó, perverz, vagy akár csak azért, mert miért ne. Ennyi, pont. Nem kell többet mögé látni, nem lecserélése semmi másnak. Anál, se több, se kevesebb.
2015. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
#1: valóban biszex vagyok, és tényleg sokkal jobb egy nővel, mint egy férfivel, mert ők törődnek a partnerrel is. :)
2015. júl. 9. 13:14
 4/27 anonim ***** válasza:
28%
análkedvelő = fekalofil
2015. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Meg kellene ismerned egy igazi férfit, kedves kérdező.
2015. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 kiskivancsi79 ***** válasza:

en is biszex vagyok.

neha csak dugni szeretnek.

nincs ezzel gond, de ha ennyi problemam lenne a nokkel es altalanositenek akkor lehet nem erdekelnenek mar a lanyok.

2015. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
21%
Hány ilyen análhisztis kérdést írtok még ki?
2015. júl. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
9%
Na akkor kérdező hagyd békén a férfiakat és maradj nővel. Én azt is szeretem ha nekem csinálja párom análisan. Nektek nőknek van ettől fóbiátok. Nektek ez valami mocskos. De hát mi férfiak ilyen mocskosan szeretjük. Ezért vagyunk férfiak és nem lánykák.
2015. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is inkább maradok a nőknél.

Csak néha jó, ha egy farok jár bennem. Ám az a legjobb, ha azt látom, hogy a puncimat kívánja.

NEekm az is egy tiltott gyümölcs, mert nem kapja meg mindenki, ennyi erővel xD :D

Kössz a válaszokat!

2015. júl. 9. 14:09
 10/27 anonim ***** válasza:
Aki a barna maci barlangját szereti, az a szarra izgul. Találkozhat a farka szardarabokkal, bedughatja oda, ahol a fekália kijön, az se baj ha kissé kaksis lesz a makkszi. Szarra izgulnak és kész, nem szégyen ez, csak vallják be. Nekik a tiltott gyümölcs az ürülék.
2015. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!