Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek vonzó egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek vonzó egy érintetlen fiút bevezetni?

Figyelt kérdés
Van akit az izgat, hogy ugyan nem a legjobb pasi, de mégis jó lenne elsőként bevezetni az élvezetek világába? Tehát akit kifejezetten ez izgat, hogy itt ez a fiú, még fogalma sincs semmiről, de elcsábítom és hamarosan hörögve fog élvezni velem ahogy még álmaiban se gondolta volna...
2015. júl. 9. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, ha tapasztalt és minden centiméterem jó kezekben van. Persze az is jó gondolat lehet, hogy még nem volt előtte senkivel és, hogy veled teszi meg ezt először meg hát ki tudja, lehet, hogy tiszta profin fogja csinálni a dolgokat..
2015. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos élveztem volna, ha nem lettem volna én is szűz. :D
2015. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Neeem. Én azt szeretem, ha egy férfi tudja hová kell nyúlni. Nincs türelmem a kisfiúkhoz, pedig én sem vagyok ám túl idős :s
2015. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Ne is álmodj róla, nem fognk most hirtelen a nyakadba ugrani a nők. Szűz férfiakból bőven lesz mindig. Szerintem 18-25 között a férfiak 40%-a még nem volt nővel.

De amúgy is, a nők inkább a tapasztaltabbakat szeretik, nem az olyat aki azt sem tudja hova nyúljon, másfél perc alatt elmenjen.

2015. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Hát néhány válaszolót jobb, ha elkerülik a szűz srácok...Gondolom, a szüzek sem jókedvükből szüzek, de valakivel csak el kell kezdeni.

Aki azt írja, egy szűz nem tudja, hová kell nyúlni, hát miért ne tudná. Te is voltál szűz. De az ilyen hozzáállással dugjon meg egy ló :)

2015. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

el lennék egy tapasztalatlan fiúkával

legalább mindent én tanítok neki

és úgy csinál mindent ahogy én akarom

hmmm

2015. júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 6. visszaadtad a reményt, hogy mégis van ilyen. Amúgy nem magamnak gondoltam, szűz se vagyok igen rég óta, csak mint felvetés érdekelt. Kell egyfajta bátorság és önértékelés, hogy valaki ezt élvezettel tudja csinálni és még el is ismerje legalább magának :)
2015. júl. 9. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!