Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk! Nagyon szoros vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nagyon szoros vagyok alul. Es ha leborotvalom, mindig kipaatog. Nagyon zavaro?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha kipattog az téged zavar :D
2015. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem zavaró a kipattogás. A szorosságot meg szeretjük ;) 25/F
2015. júl. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

aj... tuti lepontoznak ezért...

Én azt mondom inkább lecsen kipattogott mint szőrös nekem a szőrös egy kicsit se jön be max még egy leszálló pálya belefér de több nem kellene :)

Egyébként gyantázni próbáltad már vagy tartasz tőle?

2015. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
*legyen
2015. júl. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nagyon eros a szor, igy nem mertem meg gyantazni. Egyszer epilaltam, de szornyu volt.
2015. júl. 8. 19:17
 6/13 anonim ***** válasza:
epilálni, magadnak gyantázni rosszabb, mint ha kozmetikus csinálja. mindhármat próbáltam, az utolsó inkább kellemetlen volt, bár én a kozmetikusom szerint fakír vagyok :D de sokkal rosszabb, ha magadnak csinálod, és az eredmény sem olyan jó. kozmetikus után viszont még gyengülni és kopni is elkezd, szerintem fontold meg. főleg, hogy nagyjából 1 hétig teljesen csupasz vagy, utána is csak 1-2 kósza szál jelenik meg. nekem már az első alkalom után ritkulni kezdett, pedig ilyen téren én se vagyok semmi.
2015. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6: Nekem is egyből ez jutott eszembe xD.
2015. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
IGEN, ZAVARÓ!!
2015. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor is jobban tetszik a szőrös, ha nem csupa pattanás és szőrbenövés az alternatíva.

24F

2015. júl. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a kis fiúknak zavaro 1 férfinek nem az!!!
2015. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!