Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jelöli be anyumat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelöli be anyumat minden haverom FB-n? Akarnak tőle valamit?

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 15:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Nekem is küld már el.

Ki szeretném már verni. :)

2015. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Jó le lehet szállni anyumról
2015. júl. 8. 15:29
 23/31 Thomech ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem is csaj lehetsz, mert mi általában (férfiak) az ilyen "anyázós" dolgokra kicsit keményebben szoktunk reagálni, főleg neten. Én is olyan vagyok, meg már nem egyszer láttam már ilyet. (De lehet rosszul gondolom)

+ elég visszafogottan írsz, jól kezeled a kötekedő hozzászólásokat, stb..

Ha nem gond a megfejtést majd megírhatnád :)

2015. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
23# Miért most mit csináljak? Kezdjek káromkodni hogy letöröljék a kérdést, meg kitiltsanak?
2015. júl. 8. 15:34
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Számomra soha snem is volt kérdés, hogy a kérdező fiú... Bár szerintem nem 20 éves.
2015. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tudják a haverjaid,hogy az idősebb nők szeretik a fiatal f-aszt,és szivesen megdugnák anyádat.Én anno huszonévesen voltam pár 40 körüli csajjal akik már eléggé unták a férjüket és a korukbeli pasikat.És imádták ha szétkúrják őket.
2015. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Hat .... ha csaj vagy nyilvan izgatja oket az anya-lanya szex. Vagy csak siman anyad izgatja oket. Ha csaj mondhatod azt higy anyukad nem izgul az ilyen tini pocsokre.

ha srac vagy egyertelmuen meg akarjak k**ni anyukadat :D Ha kemenyebb fellepest akarsz moss be egyet nekik ha finomabbat akkor mondd azt amit mar emlitettem

2015. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Anyudat 3haverod egyszerre dugja.punciba,seggbe,szájba.élvezni fogja
2015. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Anyudat jól megakarják dugni
2015. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
De ez mitől ilyen biztos?
2015. júl. 17. 22:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!