Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez szexi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez szexi?

Figyelt kérdés

[link]


10/?


2015. júl. 7. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez az 10/10
2015. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szexi bár nem tom kié. 10/15
2015. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
franciabugyival jobb lenne :)
2015. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kifejezés!10/20
2015. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 RRR ***** válasza:

nagyon is!

nehéz lenne mellette aludni

2015. júl. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

10/10

Már-már túl tökéletes! :3

Ti láttok rajta photoshopra utaló jeleket? Én nem! :O

2015. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem az árnyék kicsit gyanús
2015. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert én is ilyen bőrminőséggel rendelkezem, de picit barnább vagyok, mert voltam már strandon többször (2x idén) meg az udvaron is, és nyár van ugye.


De egyébként tipikusan ugyanígy nézek ki, a barátom egész nap lesi fotóz, mikor hasonló pózokat vágok még hétalvóan. Nagyon régóta edzek, meg futok, legfőképp fenékre, ezért annyi különbség még van, hogy picit feszesebb, jobban kivehető a két farpofám. Na meg ugye közöttük is így nagyobb a rés, vagyis jobban belátni.


Egyébként a legtöbbször francia bugyit hordok, vagy este szoktam meztelenül aludni is, időjárás kérdése. Napozni is meztelenül szoktam, csak azért, hogy ha ilyen képet csinálnék magamról, vagy strandra mennék, ne úgy nézzek ki, hogy elcsúszik a bugyi és ott egy fehér folt.


Meg tükör elé beállni is nem valami jó látvány, fehér cicikkel.

2015. júl. 7. 23:28
 9/12 A kérdező kommentje:
De ugyanilyen törékeny típusú homokóra alkatom van.
2015. júl. 7. 23:29
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

10/10


Minek raksz ki egy tökéletes képet és utána elmondod, hogy te mégjobb vagy ennél. Nem kapsz elég dicséretet mástól?

Ez olyan mint ha én is felraknék képet a felső testemről, szálkás kockás szinte tökély alakom van és megkérdezném jól nézek-e ki? Persze, hogy jól nézek és nem vagyok kíváncsi más véleményére saját fényezésem érdekében sem. :D

2015. júl. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!