Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti melyiket szeretitek jobban?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket szeretitek jobban? Ha lekötöznek, vagy ha lefognak?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdés alatt (ami úgy-ahogy erről szólt) elgondolkodtam azon, hogy miért szeretik az emberek, ha lekötözik őket. NEM kötekedni akarok, én elfogadom ezt így.

Én személy szerint jobban szeretem, ha a férfi lefog, mert érezteti velem a gyengeségem, és hogy ő sokkal erősebb. Lányok, ti miért szeretitek jobban, ha lekötöznek?

Oké, egy fiút egy lány nyilván nem tud úgy lefogni, hogy az ne tudjon mozdulni. Ezért a fiúktól inkább azt kérdezem, hogy ők mit szeretnek jobban? Lekötözni a nőt, vagy inkább lefogni? Szerintem a "lefogásnál" jobban érvényesül egy férfi állatias ereje :D De ez csak az én véleményem, és mások véleményére vagyok kíváncsi ezzel kapcsolatban. :)


2015. júl. 6. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkettőtől kiakadok. Nálunk alap, hogy mindketten szabadon mozgunk.
2015. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
:) engem még nem kötöztek ki, de azt viszont szeretem mikor lefognak, jó érzés érezni benne az erőt (nem szorongatást) a hatalmat, amikor éppen ő irányÍt.
2015. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A kezeimet a barátnőm olykor-olykor összeköti hátul. Először furcsa volt .. miért jó ez neki, de bevallom már én is élvezem a kiszolgáltatott szerepét. Vékonyabb, feminin, hosszú hajú fiú vagyok, lágyabb vonalakkal és hasonló erősek vagyunk mindketten :)) Elég változatos szexuális életet élünk!
2015. júl. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
en szeretem ha lefognak.. teljesen fura erzes hogy csak az ove vagyok es azt tesz velem amit csak szeretne :)
2015. júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is inkább a lefogást preferálom, de kacsintgatok a kötözés felé is.


27/F

2015. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt imádom. Ha lefog, akkor sokkal jobban érzem hogy ki vagyok szolgáltatva Neki, de ha kikötöz, akkor több mindent tud csinálni, és ezt is nagyon szeretem. 24/N
2015. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Fléreértések elkerülése végett leszögezném, hogy a szex nálam sem csak ennyiből áll, hogy a pasi lefog aztán annyi. :D Én is szeretem a változatos együttléteket. :)

Remélem még jönnek válaszok, mert kíváncsi vagyok. :)

2015. júl. 6. 13:02
 8/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk ehhez abszolút kell a bizalom a másik fél felé, mind a két esetben.


Én annyiból nem szeretem a kikötözést, hogy akkor csak fekszek és vagyok... TUDOM, hogy ez nem ennyiből áll, és hogy ennek meg van a pikantériája, mielőtt még hőbörögnének néhányan. :D

Ha lefognak, akkor még megpróbálhatok szabadulni, és akkor még jobban érzem, hogy a pasi mennyire erős. :3

2015. júl. 6. 13:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Lekötözni is jó, de ahhoz az kell, hogy a lány is maximálisan akarja, mert különben értelmetlen az egész. Ha a lány ebben érzi magát jól, akkor megadom neki, de ha nem szeretné, akkor fel se szabad hozni neki. 29F
2015. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt imádom. Ha lefog az izgisebb, de az csak rövid távon műxik. Ha kikötöz, akkor meg gonoszkodhat velem, csak a fantáziája szab határt....
2015. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!