Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok hogy bánjon veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogy bánjon veletek egy férfi hogyan szeretitek?

Figyelt kérdés

Irjatok sokan :D

f/18


2015. júl. 4. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Férfiként
2015. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bővebben?
2015. júl. 4. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
vadul :$ kis hajhúzás meg ilyenek :D
2015. júl. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni de a leg is legtöbb kajakra azt szereti ha egy iciri-picirit alázzák, de azért foglalkozni is kell velük. Szex terén is azt szeretik ha jól megdugják őket.
2015. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hajhúzással nincs gond szeretem verni őket..
2015. júl. 4. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:

"szeretem verni őket"

OMG

Majdnem írtam normális választ a kérdésedre, de mivel látom, hogy egy újabb vadbarommal "találkoztam", inkább nem írok semmit.

2015. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, ha erős, és vad, hogy érzem, hogy teljesen felizgul rám, hogy a kezében vagyok. És most lehet, hogy prűdnek tartotok, de emellett a vadság mellett azért szeretem, ha gyengéd is. Úgy értem, ha a méhszájamat csapkodja és szólok neki, hogy egy kicsit vegyen vissza, akkor nem fog még jobban "megerőszakolni", csak hogy nekem fájjon. Imádom, ha csókol közben, ha figyel rám, símogat, figyeli a rezdüléseimet.

Viszont van, hogy szeretek én is irányítani (ja, azt leszögezném, hogy lehet, hogy szeretek alárendelt lenni, de ez nem azt jelenti, hogy csak fekszek és tűrök, mielőtt ezt hoznátok ki az egészből), szóval néha szeretek irányítani. Mikor rajta guggolok, fel-le mozgok és közben összehúzom a hüvelyem, és látom, hogy fennakad a szeme a gyönyörtől, vagy éppen orálisan kielégítem, és fellesek rá, látom, hogy mennyire élvezi és a többi. Jó érzés látni, hogy a nálam erősebb férfit "el tudom gyengíteni" akárcsak mondjuk a pillantásommal, az érintésemmel, egy érzéki csókkal...

Imádok nő lenni, mert csodás érzés ha adnak és figyelnek rám, de az is olyan csodálatos, ahogy a férfiak el tudnak gyengülni. :)

Mindezek ellenére alárendelt szeretek lenni, de nem szeretem mondjuk az anált és azt sem, ha "vernek", csak egy-két ütés a popsimra, de az sem úgy, hogy utána ne érezzem a fél farpofám.

Bocsi a szentimentális válaszért, valamint sietek, így lehet, hogy néhol furcvsán fogalmaztam.

2015. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!