Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék? Lejebb. Kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Lejebb. Kicsit hosszú

Figyelt kérdés

19/f.


A problémáim senkinek nem mondom el, mert egyszeruen nem is tudom.. Nehéz. Úgy érzem, nem érdekli senkit ezért nem is terhelem ismerőseim ezzel. Persze én olyan tipus vagyok, aki szivesen elbeszélget akár egy idegennel is hogy mi a problémája.Néha jól esne nekem is valakivel beszélgetnem őszintén.



utóbbi időben sokat gondolkodtam. Sajnos azt veszem észre, hogy mások véleménye számít nagyon. Mármint befolyásol. jó erre lehetne azt mondani, ne foglalkozzak vele. De ez nem így megy. Sokat gondolkodom hogy kéne cselekedjek az életben. kivel barátkozzak. Szóval így mindenen.


Sajnos engem is sújt az a probléma, hogy úgy érzem szükségem lenne egy kapcsolatra. Persze tudom fiatal vagyok, és tisztában vagyok azzal, hogy az élet kiszámíthatatlan. Én úgy gondolom, hogy ha elég kreatívak vagyunk rosz napokat is szebbé tehetjük hisz emberek vagyunk lehetőségeink milliók. De ettől hiába próbálkozom lányoknál nem megy. Meghalgatom őket. elviszem moziba. Kajálni amit szeretne. Határozottnak is tartom magam. És átlagosnak igazából. Persze ettől nem adom fel, csak rosz.


Igazábol nem is tudom mit szeretnék kérdezni. Csak nincs kivel megosztanom ezeket. Persze lenne még mit írnom, de örülök ha valaki ezt is elolvassa.:) nem önsajnálat. Helyesírási hibáért elnézést.


2015. júl. 5. 22:32
 1/5 anonim válasza:

Hasonlo volt velem is egszen addig mig meg nem talaltam a legjobb baratom,aki igazabol nem hagyja hogy magamba tartsam a dolgokat,altalaban kieroszakolja belolem igy vagy ugy.ha esetleg akarod ird le nekem nyugottan hatha tudok segiteni.

L

2015. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hidd el tudom milyen érzés, évekig ez volt velem is. Mindenben befolyásolt a mások véleménye. Pl.: vettem egy felsőt ami nagyon tetszett. Az ismerőseim közül valaki közölte, hogy ronda.. sosem vettem fel többet. (mégha 3 ismerősből csak 1 mondta, akkor sem) Őszintén talán hagytam is magam kicsit, mert szerettem volna beilleszkedni. (tudom ez egy kicsit más..)

Aztán úgy döntöttem, hogy tényleg nem érdekel. Határozott, magabiztos lettem, ezt megérezték mások is. Minden jobbra fordult utána.

Add önmagad és tényleg sz*rd le mit mondanak a többiek. Tudom milyen nehéz ez, de akkor is próbáld meg.. A szerelem pedig rád fog találni, ne aggódj. Mindent bele, hajrá! :)

2015. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mind a kettotoknek koszonom a választ, sokat segítettetek. Lehet csak egy kis elismeresre van szuksegem.jol esne ha egyik ismerosom irna hogy jelentek neki barmit is.:) Sajnos Ezek csak vagyak. De ugyhiszem, idovel talan minden teljesul. Meg egyszer koszonom a valaszokat.:)
2015. júl. 5. 23:07
 4/5 anonim válasza:

elso vagyok,

Egyebkent irtad hogy a lanyokat meghalgatod,mzi,kaja...es utanna mi tortenik hisz a leirtak alapjan udvariasnak es kedvesnek tunsz,mi az ami miatt meg nem jott ossze?(ha szabad kerdeznem)

2015. júl. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán az új környezet lenne a legjobb. Ismerkedned kellene, új emberek mellett tisztalappal kezdhetnél.

Én anno sulit váltottam, akkor nagyon tartottam tőle..de végül emiatt jött rendbe minden. Javaslom neked is, akár neten kezdésnek, ott veszíteni valód sincs. Viszont szerezhetsz jó barátokat/ismerősöket is. :) (2. vagyok)

2015. júl. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!