Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a baj, csak nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj, csak nekem kevës? Tippek?

Figyelt kérdés

Parimmal lassan 1eve vagyunk egyutt.

En 22vagyok, o30

Mar egyutt is elunk.

Isteni a szex,de mostanaban egyre kevesebb az egyuttlet.


Az elejen hetente 4-5alkalommal is csinaltuk,most meg van hogy heti 2x...


Szova tettem neki,azt mondta nincs hozza mindig kedve, meg ilyetszol,, te nimfoman vagy,,

Az elejen pont o verte magat,hogy szexfuggo,meg naponta 2x szokta...erre ez van

Szajhos



De ha szexelunk,az ketsegkivul fantasztikus, valtozatos.


Megcsalas KIZARVA!

TUTIRA szeret is, es tetszem neki,mimdig bokol,dicser stb

Es tudom hogy szerelmes belem.


De akkor mibaj?


2015. júl. 4. 14:24
 1/5 RRR ***** válasza:

lefáradt

valamin agyal folyamatosan

2015. júl. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vanank ilyen idoszakok. Egyszeruen ha dolgozik es vannak problemai akk megeshet.

Nekem exem igy volt..

De pl attol h bokol nem jelenti azt h nem csal meg esetlg vagy mashol keres vlmit..

Massz ra gyakrabban. Elegitsd ki ot a zuhanyban es a konyhaban. Mutasd neki mennyire kivanod ot. 23N

2015. júl. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van hogy én is lusta vagyok ,főleg ilyen melegben .

Ilyenkor csak egymás mellé fekszünk én simogatom ő copizik és nem feltétlen kell elsülni...

2015. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.


Biztosra veszem,hogy nem csal meg.

1)ferfiak kozott dolgozik, mivel szerelo.

2)mivel nalunk lakik tudom anyumektol ha esetleg elmegy otthonrol,de O azt is elmondja hogy hova megy stb.

3)nem rejteget semmit. Szabaf bejarasom van a favebookba,az em.mailjebe, az uzeneteibe, mindenhova.

2015. júl. 4. 14:35
 5/5 anonim ***** válasza:
3, félreértettem valamit? Amikor a párodnak kedve lenne, de te lusta vagy hozzá, akkor csak fekszetek, és ő szop? Nem fordítva?
2015. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!