Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől van ez? Lehet tenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez? Lehet tenni ellene valamit?

Figyelt kérdés
Szex közben amint a makkommal megérzem a punci "melegét" rövid időn belül akaratom ellenére elélvezek. 20/f
2015. júl. 3. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
metélt körül magad az leveszi a SENS-et
2015. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 WalterWhite. ***** válasza:
Az első nem beszél teljesen hülyeséget, mióta körül vagyok metélve, sokkal tovább bírom. Van előtte-utána összehasonlítási alapom, és a metélésnek köszönhetően sokkal jobb a szexuális életem.
2015. júl. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2

Igen, és gondolom fele annyit nemérzel belőle mint elötte...

2015. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 WalterWhite. ***** válasza:
Kevesebbet érzek, de azt közvetlenebbül. Nehéz megfogalmazni, aki szintén metélt, az tudja hogy hogy értem. Ha számszerűsíteni kéne, akkor azt mondom hogy 25%-al érzek kevesebbet, viszont azt a maradék 75%-ot sokkal erőteljesebben érzem. Az orgazmus is jobban kontrollálható.
2015. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem "gyárilag" olyan keskeny a fitymám, hogy teljesen lankadt állapotban sem takarja el a makkot, erekció alatt meg semmit ne takar belőle. Nekem ez a természetes, korai magömlésem sosem volt, az elsőnél sem, nagyon jól tudom kontrolálni a dolgokat.


Nem értem miért éreznének a fitymások többet?

Viszont ha megérzem a farkammal amit orgazmus közben a punci "csinál" akkor azonnal elélvezek én is.

2015. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 WalterWhite. ***** válasza:
A fitymások azért éreznek többet, mert nekünk metélteknek a makk folyamatosan ki van téve a külső ingereknek, ezáltal a makk szárazzá válik (nem annyira mint pl. egy bőrkeményedéses talp, hanem kellemesen selymes lesz), és a folyamatos külső ingerek miatt hozzászokik az ingerléshez. Szeretnek azzal dobálózni hogy az érzékelő idegvégződések elhalnak, ami oltári nagy baromság, mivel akkor egyáltalán nem éreznél semmit..
2015. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem azzal dobálózok, hogy elhal, de biztosan tompulnak.

Mellesleg "fitymás" létemre bármeddíg bírom a szexet, akkor megyek el amikor tényleg akarom is, szóval csak ezmiatt nemjavaslom senkinek a metélést...

2015. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nem trollkodásból írtam én körül vagyok metélve, aminek számos előnye vna és hátránya is. már 1x leírtam a forumon de összefoglalom :D


1- előny : tiszta higénikus esztétikus és sokáig lehet szexelni 1-2 óra simán és nekem több orgazmusom van

2- hátrány: az érzékenység elvesztése miatt viszont nem érezni annyi egy nőből, olyan mint ha kiverné az ember szal ebből a szemontból nem jó. A multi orgazmus sem jó mert inkább lenne 1 nagy mint több kicsi. Ennyi

2015. júl. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!