Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szorongok, pánikolok szeretkez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorongok, pánikolok szeretkezés közben. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Óvszerrel védekezünk, mert én tablettát nem szedhetek egészségügyi probléma miatt. Mindig attól rettegek, hogy kilyukad az óvszer és nem vesszük észre, vagy hibás, vagy rosszul használjuk. Nagyon félek, hogy teherbe esek, folyton ezen jár a fejem, emiatt nem tudom élvezni a szexet. Volt, hogy be is pánikoltam szex közben és mondtam, hogy mára inkább hagyjuk abba. A barátom türelmes, de nem szeretném hosszabb távon ennek kitenni, és én se bírom már ezt. Mi a megoldás?

2012. jún. 11. 07:37
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy 22 évesek vagyunk mindketten.
2012. jún. 11. 07:39
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden fejben dől el. Neked kell átprogramoznod az agyad. Egyébként az óvszer kilyukadási esélye 1%-azaz egy az 500 millióhoz. Gondolj arra, hogy más is szoronghatna, de mégis felhőtlenül élvezi a szexet. Szinte lehetetlen, hogy megtörténjen. Ha pedig mégis megtörténik, akkor mi van? Semmi. Beveszel egy eseményutánit és ennyi. Semmi ördöngősség nincs benne. Talán szex előtt egy kis masszázs ellazítana.
2012. jún. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pszichológus
2012. jún. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
De a lényeg, hogy nagyon minimális az esélye, szinte lehetetlen. Vegyél példát másokról. Mindenki csakis az örömnek szenteli magát. Több millió emberről van szó. Okulj más példájából. Vele sem történt meg, akkor velem sem fog. Egyébként tényleg szinte lehetetlen, hogy megtörténjen. A lényeg, hogy márkás óvszer legyen: durex, masculan, stb. "Teszkógazdaságos" óvszerrel ne is próbálkozzatok, ott van rá esély. Márkásnál nincs.
2012. jún. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem vehetek be hormonkészítményt, épp ez a gond.
2012. jún. 11. 07:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem "biztosítsd túl magad" egy ideig, hogy utána már megbízz a gumiban. Pesszárium, Pharmatex, ilyesmik pluszban, így talán annyira nem fogsz idegeskedni.
2012. jún. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22 éves korodban arra gondolj, hogy egy gyermek életed legnagyobb ajándéka lenne a párodtol, aki szeret, megbecsül, szeretné közös gyermeketeket is.
2012. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk gyereket, amíg össze nem házasodunk, mert úgy gondoljuk mindketten, hogy a gyerek a házasságba való, amikor már elköteleztük magunkat egymás mellett. Nekünk egy párkapcsolatba csak így fér bele a családalapítás. Egyébként se tudnánk eltartani, én két szakon tanulok egyszerre, a barátom minimálbérért dolgozik 12 órákat.
2012. jún. 11. 09:38
 9/10 anonim ***** válasza:

#7: Tudod, valaki 22 évesen még nem a gyerekre gondol.

Nincs megfelelő háttér a gyereknek, nincs munkahely, esetleg a felek most találtak egymásra... Esetleg még nem érzik magukat érettnek az egészre. Képzeld, van ilyen!

Nem jó ám a világba szülni, hogy a gyerek nyomorban és lehetőségek nélkül nőjön fel!

Amúgy meg ha annyira gyereket szeretnél, csináljatok!

2012. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 hvv válasza:
Van egy torna a neve AVIVA, noi hormon haztartas es mely medenceizom torna.Ket legyet csapsz egyszerre,tornasztatod a medencedet es vedekezel is. Nezz utanna a neten. Megeri
2012. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!