Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak kb hány százaléka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak kb hány százaléka szexelhet az életében 10-nél több nővel?

Figyelt kérdés
Nyilván nem pontosan, csak úgy nagyjából.
2015. júl. 3. 13:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

5-10% környékén maximum,főleg a mai világban,ahol csak a legjóképűbbekkel állnak szóba egyáltalán a nők... :/

Nekem például tudom,hogy soha nem lesz egyetlen nővel sem,mert így szóba sem állnak velem,hogy nem születtem helyesnek... :/

24/F

2015. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 DreamWeaver ***** válasza:
36%
100 %. Személyiségtől, önértékeléstől, rátermettségtől, pozitív szemlélettől függ. Ezek egyike sem velünk született adottság, ezek tanulható képességek.
2015. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem 80%. Még átlagosan is simán lehet az embernek sok csaja. Viszont én rontom a statisztikát, hiszen 28 évesen még egy lánnyal sem szexeltem. Igaz, nem is fogok soha, mert hiába nem vagyok aszexuális, sem impotens, sem meleg, de alacsony vagyok és ocsmány, szóval velem még csak szóba sem állnak a nők, nemhogy lefeküdnének velem. De amúgy van erről statisztika is, mely szerint 29 éves kor végéig átlagosan 9 partner az átlagos, amelyből 4 egyéjszakás, 3 rövidebb, 2 pedig hosszabb kapcsolatból származik.
2015. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"A férfiak kb hány százaléka szexelhet az életében 10-nél több nővel?"


100%-a, ugyanis nincs senkinek megtiltva, higy ne Tegye.

2015. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti.

Fejezd már be te fogyatékos idióta.

2015. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!