Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A férfiak hány százaléka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robika17777 kérdése:

A férfiak hány százaléka homoszexuális?

Figyelt kérdés

2014. nov. 14. 01:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem 100 százaléka. :)


Az már más kérdés, hogy hányan merik ezt be is ismerni maguknak.


Nincs ilyen hogy homo vagy hetero.

Mindenki bi.

Jól megfigyelhető ez egészen kis gyerekeknél, amikor elkezdnek egymás nadrágjában rosszalkodni.

Nekik fogalmuk sincs az egészről, hogy mégis most miről beszélünk.

Csak azután lesz, ha már társadalom sikerrel bemagyarázta nekik, hogy zárják magukat valamelyik ilyen mondva csinált skatulyába.


Hogy aztán ki miért éppen melyik skatulyába zárja magát, az meg már egy harmadik kérdés.


A skatulya azért kell, mert így vagy legkönnyebben kezelhető, legkönnyebben idomítható, és legkevesebb problémával járó a hatalom számára.


És hatalom, a kormány ugye nem más, minden népnek olyan van, amit érdemel.

2014. nov. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
De állítólag 5-10 százalékuk skatulyázta be magát ide, de arról még nem halottam, ezt az arányt mégis hogyan hozták ki.
2014. nov. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

#1 szerintem erős túlzás, hogy mindenki meleg. Pl én sem nyúlkáltam más fiúk gatyájában óvodás koromban, + világéletemben lányok tetszettek, beléjük voltam szerelmes is. Az a probléma, hogy mindenki magából indul ki. Ilyenkor jönnek e nézetek, hogy:


,,Ha én meleg vagyok, akkor mindenki meleg, csak nem merik kimutatni, mert félnek a körülöttük levők reakciójától!"


,,Ha én hetero vagyok, akkor mindenki hetero, csak nem tudja magáról, vagy valami betegsége van, amiből ki lehet és ki kell gyógyítani!"


Egyik sem igaz. Van aki hetero, van aki biszex és van aki meleg. Engem például sosem öntött el vágyakozással hogy egy az ánuszába rakjam a farkam, vagy hogy megcsókoljam. Ettől függetlenül persze nem is ítélem el a melegeket, ők olyanok, én meg amolyan vagyok.


Kérdező:

Ezt nem lehet megmondani, több mint hétmilliárd ember ér a földön, még egy véletlenszerűen kiválasztott egymillió embert lefedő felmérés sem lenne elég precíz ekkora számnál. S akkor még nem is néztük azt, ha valaki hazudik a nemi identitásáról, vagy egyszerűen csak maga sem biztos benne.

2014. nov. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hmm..inkább csak a véleményekre vagyok kiváncsi, nem pontos adatra :)
2014. nov. 14. 09:41
 5/14 kovpet ***** válasza:
100%
Pontos adatok nincsenek, mert ugye nem is nagyon lehetnek a nagy látencia miatt. Becslések vannak. Azok kb 5-10%-ra teszik a melegek arányát a népességben.
2014. nov. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

1.-es vagyok.

Mindenki magából indul ki? :)


Én is meleg vagyok, de soha nem jutott eszembe, hogy egy fiú ánuszába rakjam a farkam!


- nem egészséges, a végbél tele van bacival, ezek könnyen felcsúsznak az egyik fél húgycsövébe, frankó kis igen fájdalmas és csak akár durva antibiotikum kezeléssel gyógyítható húgyúti vagy akár vesegyulladást okozva.

- gusztustalan, még gumival is

- guruluk a földön a nevetéstől, amikor pár agyhalott melegeket ilyennek gúnyolja. Nyilván van olyan meleg is másik ánuszába rakja a péniszét, de jó van jó pár hetero is, aki nem talál más lyukat a barátnőjén, mint az ánuszát.

Akkor meg miről is beszélünk?

Továbbá szerintem nagyon igénytelen és nagyon szegényes a szexuális fantáziája annak, aki a másik ánuszába rakja a farkát, legyen az a másik akár fiú, akár lány.


A másik nagy téveszme meg az, hogy egy meleg fiú párban melyik a nő, melyik a férfi? Óriási primitívség az, ha valaki az egészet csak így tudja elképzelni, holott pontosan nem erről szól az egész, egy fiúról és egy lányról, hanem két fiúról!

Nekem sok lány annyira nem tetszik, hogy egyből rosszul is lennék, ha ágyba kellene bújnom vele, még ál lány formájában is.

Persze vannak olyan defektes, pszichopata melegek is - önmagában a heteroság sem garancia semmire, az épelméjűségre sem, így a melegség sem - akik ezt a idióta hetero sztereotípiát majmolják, meg női ruhába öltöznek, de mindez egy dolog.


Mellesleg meg nem undorodom a lányoktól vagy női testtől, de bennem csak az olyan lányok tudnak érdeklődést kelteni, a szépek, rendesek és okosak is egyben.


És nem akarok senkit bántani, de igen érdekes dolog az, hogy azok a lányok, akik érdeklődést tudnak kelteni bennem, azokat a hetero ismerőseim mind bomba nőként jellemzett. Hogy is van ez?


Sok lány pedig szinte idiótát csinál magából, hogy megfeleljen a hetero téveszméknek, hogy a macsó férfiaknak legyen kin uralkodniuk, nos az ilyen lányok engem hidegen hagynak!

2014. nov. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%

# 6/6


Akkor te most divatmeleg vagy?

2014. nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Minthogy írtam, mint ahogy nekem eszem ágában sincs magamat hibbantan nőnek képzelni, meg női ruhába öltözni, így engem a divat sem érdekel abszolút.


Kizárólag olyan ruhát veszek fel, ami nekem tetszik, ami kényelmes és egészséges, és lehetőleg jó minőségű.


És ez nincs máshogy nálam e szexualitás területén sem.

Egyszerűen szeretem az életet és allergiás vagyok a hülyeségre és defektességre: boldog és épelméjű vagyok: ennyi.

2014. nov. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem 7,8802% tisztán homoszexuális. Ezeknek 60%-a látens meleg, a látens melegeken belül 90% önmarcangoló gyűlölködő homofób.


További 84,2396% biszexuális valamilyen szinten, ezeknek felét a férfiak jobban érdeklik, mint a nők.

A másik felük inkább a nőket preferálja, s nagy részük azt hiszi, hogy a szexualitás választás kérdése (ami esetükben igaz is) - így ők is homofóbok.


(A fennmaradó 7,8802% tisztán heteroszexuális, ők nem bizonytalanok identitásukat illetően így értelemszerűen a gyűlölködő homofóbok nem közülük kerülnek ki.)

2014. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
nekem 6,252156% jött ki. számold újra.
2014. nov. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!