Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakran fogyasztott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran fogyasztott alkohol/mennyiseg art a merevedésnek? Komoly kerdes.25f

Figyelt kérdés
Fiatalkoromban meghatározó szerepe volt az alkoholnak. Égetett szeszek, sör, pezsgő minden, főleg whisky. Ez heti rendszerességgel éveken át. Talan vegre elmúlik ez a korszakom, a rendszeres piálás megvan, de inkabb bort fogyasztok. egy üveg hétvégente.. Vagy sör. 25eves vagyok es mostanában kezdem ugy érezni h a merevedésem nem kemeny..es lankadok is eleg gyakran. Van közé az alkoholhoz? Ha csökkentem változik valami? Nem kerdes melyik a fontosabb. Koszi a hasznos válaszokat!

2015. júl. 2. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Én magamon azt tapasztaltam, hogy részegen a merevedésemhez semmi köze nincs az alkoholnak csak az ingerek gyengébbek, ezért tart tovább egy egyéjszakás kaland mint egy pároddal való szeretkezés. Szex közben tapasztaltad ezeket vagy amikor magaddal vagy ? :D Ha szex közben akkor esetleg új partner válthat ki ilyesmi vagy a meglévő, ha régóta van.


Amikor elég sokáig egyedül voltam velem is volt ilyen, de tisztában voltam vele, hogy nagyon stresszes időszak volt és az hatot ki rá, lehet neked is valami ilyesmi áll a dolog mögött

2015. júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az alkohol, épp úgy a cigaretta és "sok-sok minden" más is árt az egészségnek, a bőrnek a belsőszerveknek, a mentális és fizikai teljesítőképességnek. Csak egészségesnek lenni nem menő, valamiért. Erre a mai napig nem jöttem rá. Személy szerint furcsa látni, hogy a legtöbb fiatal (60-70%) ilyen 23-26 között már erősen épül lefelé. És akik nem állnak le, vagy nem drasztikusan nem lassítanak 35-45-re kész "roncsok". Tudom vissza mehetnénk "Ádámig, Éváig" +hogy "Az Élet Halált okoz". Visszatérve kérdésedre a merevedésed hiánya már egy függőben lévő folyamat rész eredménye, mert ez fokozódni fog! Szerintem havi 1 palack (0,7 dl) minőségi, alacsony alkohol tartalmú vörösbor (olasz, francia) azért megengedett és segíti a szervezetet.

30F

2015. júl. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

napi 3 sör már meghatározó rossz hatású szerintem


illetve alkalmanként a részegség

2015. júl. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha hétvégente megiszol egy egész üveg bort, akkor nem az alkoholnak van rossz hatása, hanem annak, ami miatt megiszod az egy üveg bort. Mindenképp csökkentsd!
2015. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a válaszokat! Mindenkeppen csökkentem a mennyiségét, volt
2015. júl. 3. 12:48
 6/6 A kérdező kommentje:
.... Volt munkahelyi stressz, párkapcsolati gondok.. stb az elmúlt időben rendszeren. Illetve a baráti kör is eléggé "aktiv" hétvégi életet él. Összességében viszont az alkoholizálás van meg régóta..es ezek szerint okkal aggódtam ez miatt..
2015. júl. 3. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!