Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aktus másnapján még jöhet ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus másnapján még jöhet ki belőlem "valami"?

Figyelt kérdés
Tegnap este voltunk együtt párommal, jóformán most csináltuk először "élesben". Ma este fehér folyásom van, de ilyen ragadósabb fajta. Nem igazán volt még ilyen, így nem tudom hova rakni... Esetleg a tegnapi együtléttől lehet? Vagy attól hogy 1 hét és megjön?
2015. júl. 1. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Ha minden másnap csináljátok akkor gyakorlatilag teljes ciklusban, akár folyamatosan folyhat kifelé. Nekem legalábbis így volt. Rendszeresítettem egy tisztasági betétet. Ez egy ilyen dolog :)
2015. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnyugodtam.
2015. júl. 1. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamikor ki kell jönni!
2015. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban, csak nem gondoltam, hogy 24 óra múlva. :)
2015. júl. 2. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!