Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó pár lányon látom, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó pár lányon látom, hogy nem tangát, v franciabugyit viselnek, hanem a szimplát. miért?

Figyelt kérdés

2015. júl. 1. 12:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
86%

pl. ez nagyon tetszik, de tudom, h kényelmetlen lenne nekem:


[link]

2015. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert kényelmes.

"de az nem szexi, pedig egy fiatal nőn elég szarul néz ki, a normál bugyi"


Nekem van mindenféle. A barátomnak még tetszett is amikor először látott egy hagyományos szabású fehér bugyiban.

[link]

Ha szerinted ez csúnya akkor így jártál. A pasik többsége nem problémázik a bugyik szabásán, hanem leszedik a barátnőjükről ;)

2015. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

van aki nem bugyi alapján ítéli meg a nőket

lehet, hogy kényelmes, azt szereti, stb.

2015. júl. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
18, azért mert egy tucat lányismerősöd kényelmesnek találja, még elfogadod, hogy az itt válaszoló nők nagy része nem találja annak? és hogy évekkel ezelőtt sem találta annak? Két külön tábor véleményét mosod össze és ebből te egy jellemvonást találsz ki a "nőknek". Mindnek. Azt a több milliárdot akit meg sem kérdeztél, már ne is számítsuk. Őrület.
2015. júl. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
57%

az átlagos péniszméretet, az átlagos viselkedési formákat és társaik mérését is így végzik persze nagyobb számokkal, de ők is 2000 ember alapján mondják, azt, hogy egész magyarország férfi lakosságának 14cm az átlagos péniszmérete de a többit meg sem mérték :O Hát, hogy mondhatnak ilyet :D


Ha 100%os válaszolási arányt kapok akkor valószínű hiszek nekik :D Nem mind volt p*csa volt köztük csendes visszahúzódó lány is és persze volt nagyhangú p*csa is vegyes személyiségekkel rendelkező társaság volt :D


Viszont itt is mondhatni 100%-os arányban senki sem hordja rendszeresen. Nem fogyatékos vagyok tudom, hogy vannak más nők is a világon, de általában egy kis csoportból szoktak átlagot vonni és azt kivetítik a teljes populációra

2015. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
És az általad említett 15 lány meg egy felmérésben megkérdezett 2000 lány között érzed a különbséget? Azon kívül különböző korcsoportokat szoktak megkérdezni ha "nőkre" levetített véleményt akarnak,nem azt nézi hogy van köztük ribis meg kevésbé ribis is.
2015. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
84%
Mivel nekem akkoriban ekkora csoportra volt lehetőségem kivetíteni gazdálkodtam amiből élek, azért írtam amit írtam mert akkor az ÖSSZES lány ezt válaszolta mert kb. elvárás volt, itt pedig az ÖSSZES lány kényelmetlennek találja és jelenleg egyáltalán nem elvárás sőt mostanában a srácok is inkább a francia bugyit kedvelik 1 lányon mint a tangát, ennyit fűztem volna hozzá utolsó hozzászólásom volt a témához :) további szép napot :D
2015. júl. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, hogy a te véleményed olvasata után, majd rászokok a zsinórtangára, az legalább nem lesz fékcsíkos.... biztos így lesz.
2015. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a tangát. Persze vettem már fel olyat ami teljesen szétdörzsizte a nuncimat, de nagyon sok kényelmes van :) a franciabugyi szinte tökéletesen áll mindenkin viszont nekem kényelmetlen :( pedig ugy tetszik benne a fenekem:D szoval én a tangapártiak táborát erösitem :)

22l

2015. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon vicces benneteket olvasni. Eszembe jutnak 10-15 évvel ezelőtti netes vitafórumok, ahol ugyanígy, ahogy most a tanga, a telebugyi volt ördögtől való, igénytelen, kényelmetlen, divatjamúlt, tré dolog (milyen már, hogy átlátszik a ruhán? nagyanyám hordott ilyeneket! stb.). Aztán eszembe jutnak 5 évvel ezelőtti fórumok, ahol igényes nők csak franciabugyit hordtak, nem tangát, nem telét.


Vagyis miről van szó? Bugyikérdésben (is) mindig az aktuális divat (a látott, médiában közvetített minta) a mérvadó. 15 évvel ezelőtt is pofázták a dokik, hogy a tanga egészségtelen, mégis mindenki tett rá. Most hirtelen ennyire fontos lett mindenkinek az egészsége, a kényelme meg az egyénisége? A francot. Minden reklámban, filmben, klipben, kifutón telebugyiban vannak a csajok, a fiatal, jó testű csajok. És mindenki fiatal, jó testű csaj akar lenni a lelke mélyén, tehát trendet követ, olyat vesz. Ez a divat, a fogyasztàs, a reklám mechanizmusa.

Ugyanaz van, mint 2007-08-09 tájékán, mikor bejöttek a mainstreambe az emo-divatelemek, és mindenki franciabugyit hordott, és gáz volt, aki nem.

2015. júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!