Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó pár lányon látom, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó pár lányon látom, hogy nem tangát, v franciabugyit viselnek, hanem a szimplát. miért?

Figyelt kérdés

2015. júl. 1. 12:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
47%
nem tudom,de vékony nadrágon átlátszik és nem szép :D
2015. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
84%
2015. júl. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem neked akarnak tetszeni, hanem maguknak vagy a pasijuknak. Ennyi.
2015. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
90%

Legyen rajtad egy teljes napon keresztül tanga, utána fogadjunk nem fogod elvárni random idegen nőktől, hogy a semmiért viseljék.

A sima bugyi a legkényelmesebb, aztán azért csak nem fogok flancos bugyit felhúzni, hogy pár bunkó férfi jobban szórakozhasson miközben az engedélyem nélkül bámulja a fenekemet.

2015. júl. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
88%

Nem egyszerű, a sok JPG-függő tangamániás tinédzser már felelősségre vonja a nőket, hogy miért hordanak normális bugyit...


Szerintem nincs szexibb, mint egy sportos bugyi, a megfelelő fenéken, természetesen.

2015. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
46%

ajjj olyan viccesek vagytok ti lányok :DD Mostanra nagyon kényelmetlen lett a tanga ? Mi változott rajta ? Amikor elértem azt a kort, hogy divattá vált (olyan 14éves lehettem) éveken át nem tudtam feldolgozni, hogy mennyire kényelmetlen valamit hordtok viszont bármelyik lányt megkérdeztem mosolyogva érkezett a válasz "Nem kényelmetlen, sőt kényelmesebb mint a sima bugyi".


Most hirtelen rohadt kényelmetlen ? Akkor akkor hazudtak annak fejébe, hogy ne nézze le őket az ember a divat majmolásuk miatt vagy most hazudnak ? :D


Én azóta teljesen abban a tudatban éltem, hogy a tanga tökre kényelmes, minden lány megmagyarázta, hogy jajj persze, hogy kényelmetlennek tartod mert neked vannak golyóid, de nekünk nincsenek.


De most ez a kérdés helyre állította az egyensúlyt :D

2015. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, te nem vagy százas. Az fel sem merül benned, hogy van akinek ez a kényelmes van akinek az? Illetve mi közöm nekem vadidegen nők néhány évvel ezelőtti véleményéhez? Én már akkor is utáltam a tangát, bár néha valóban muszáj felvenni, mert nem szeretem ha szűk szoknyában átlátszik a francia bugyi vonala.

A barátnőm mindig is imádta. Ő magas vékony alkat, nem érnek össze a combjai, én ducibb vagyok nála. Lehet hogy neki nem vág úgy be, nem tudom.


Tény: csak 100% pamut bugyi egészséges. Tény: a tanga fazonja miatt nem egészséges, mert mélyen bevág.

Kényelem: változóak a vélemények, lásd mint fenn. Miért nem lehet elfogadni, hogy nem létezik olyan hogy a nők ezt szeretik meg azt gondolják? Miért nem lehet megérteni hogy mindnyájan különbözőek vagyunk?

2015. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
53%
Most csak egy tök random számot fogok mondani nem tudom hány lány ismerősömet/barátnőmet kérdeztem meg pontosan, de teszem azt 15lányból 15lány kimondottan kényelmesnek találta nem volt mindegyikőjüknek ugyanolyan testalkata, a kérdés alatt viszont megint 100%-os arányban mondják, hogy a tanga kényelmetlen :))
2015. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

x lány véleménye után eldöntötted, hogy a Nők (az összes, egytől egyig) mit tartanak kényelmesnek, és mit nem. Ok.

A tanga divat, mert jól néz ki benne a fenék, szóval ezt vesszük fel, ha valakinek tetszeni akarunk, de hogy eloszlassam a kételyeidet: meglepő módon nem a legkényelmesebb érzés a világon, ha egész nap dörzsöli egy idióta ruhadarab a segglyukadat.

Hozzá lehet szokni egy idő után? Nyilván... Lesz olyan természetes érzés, mint a sima bugyi? Nem mondanám.


Aztán meg ki tudja, lehet csak azért mondták ezt neked, mert nem akartak olyan kérdéseket hallgatni, hogy "Ha nem kényelmes, akkor minek viseleed?"

2015. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok


Tanga és tanga között is van különbség. Ha csak beütöd a szót a google-be, ezernyi fazont fogsz találni. Aki kényelmesnek mondja, az megtalálta a neki megfelelőt.


Nekem nincs vele bajom, már ránézésre tudom, h melyiket szabad megvennem és melyik az, ami bár nagyon tetszik, de tuti kényelmetlen lesz. Az anyaga is fontos, sosem vennék pl. olyan gagyi, színes, műcsipke randibugyi-féleséget, amit a kínai boltokban árulnak szexi bugyiként.

2015. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!