Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fogta már meg a puncitokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogta már meg a puncitokat idegen?

Figyelt kérdés
tehát hogy alátok nyúlt? hogyan reagáltatok?

2015. júl. 1. 09:50
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
0%
Én azon gondolkoztam, hogyha oda mennék egy lányhoz csak úgy(ismeretlenül) és izgatnám a punciját mit szólna hozzá ?! :D 18F
2015. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
1%
Az első de ritka perverz...na nem mintha én nem fantáziálnék arról, milyen egy ismeretlen lánnyal rögtön összekavarodni és felfedezni a testét...:D
2015. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%

Nekem sajnos volt.

Horvatorszagban nYaraltunk baratokkal es elmentunk discoba tancolni. Nyitott helyseg volt lent tengerparton. Mini ruha volt rajtam teljesen es tancoltam. Egyszer mogottem termett egy olasz srac es alam nyult, teljesen jol eltalalta a puncim persze bugyin keresztul. De szinte becsuszott az ujja... Akkora pofont kapott, termeszetesen hirtelen ot olaszsrac termett korulottem... Nem volt kellemes erzes

2015. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
72%
Körülbelül idegen, maximum 1-1,5 órája ismertem a srácot, hamar összegabalyodtunk, de jó volt.
2015. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
55%

Nyúltak alám párszor.

Változó valamikor hagyom vagy elhúzom onnan a popsim,volt hogy felnyúlnak, azt nem szeretem ilyenkor a kezemmel kell segíteni.

2015. júl. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
25%
E.T. hazatelefonál.
2015. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
66%
Előfordul néha.:( Szerencsére általában csak ruhán keresztül. Én csak "odébállok" halkan, nem állok neki pofozkodni vagy ordítozni, pedig megérdemelnék.
2015. júl. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
97%
10evesen.
2015. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
79%
érdekes én azt hittem ezt azért nagy többségben pofonnal díjazzák és nem alamuszi odébb állással
2015. aug. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%
elofordult mar :D
2015. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!